Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavarna, ha álmaitok nője még mindig az exe miatt sír?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, 21 éves, külsőre, belsőre egyaránt tökéletes nekem. De beárnyékolja az ismerkedésünket, hogy volt egy 5 éves kapcsolata élete első pasijával és folyamatosan szóba kerül a srác, miatta sír éjszakákon át meg ilyenek.

Engem iszonyatosan zavar, szinte már olyan szinten elment a kedvem az egész ismerkedéstől. Megalázó azt éreznem még mindig rá vágyik, mégha állítólag olyan szuper jó pasi vagyok is neki.


2012. dec. 25. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
tarts ki mellette később lehet jobb lesz..
2012. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tuti nem maradnék vele.
2012. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"miatta sír éjszakákon át"


Ott vagy vele éjszaka és látod?

2012. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hanyagold a csajt egy időre. Ő még nem heverte ki a szakítást (azért 5 év az 5 év). Nem is értem, hogyan kezdhetett új kapcsolatot, mikor még az előző pasija után zokog? Én nem hagynám a dolgot. Mondd meg neki, hogy megérted a fájdalmát, de ez így nem mehet tovább. Tudasd vele, hogy te nem akarsz csak egy "pótlék" lenni, akivel elfelejtheti a volt barátját. Hidd el, hogy, amíg le nem zárja magában az előző kapcsolatát, addig nem lehettek boldogok!
2012. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az én excsajomról van szó(viccen kívül).Hát nem olyan tökéletes,mint gondolnád.De ha nem az én exemről, akkor is szinte biztos hogy csak bele gondolod a tökéletességet.Ráadásul ha nem is kellesz neki,akkor minek erőlteted?Nekem 1 nagyon fontos szabályom van,hogy senki nem kell,aki egyszer vissza utasított,a második,hogy a méltóságomat mindig megőrzöm,és te ezt nem teszed,ahogy én látom.Felejtsd el,keress egy épp,nem nyafogó csajt.
2012. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tyler913 ***** válasza:

Már elég baj,hogy ennyire tökéletesnek látod,miközben itt picsog Neked. Hát kva megalázó,ha Veled randizik,és a volt pasijáról beszél. Én leállítanám a helyedben. Ha még nem heverte ki,hanyagold. De az is lehet,hogy húzni akarja az agyad az előző pasijával,és így tesztel,illetve akar befolyásolni Téged (a témában klasszikus:

[link] )


Ebben az esetben is mondd meg neki,hogy ideje végre lezárni az x-aktát. Ha továbbra is picsog,hagyd a fenébe. Ne legyél a lelki szemetesládája.

2012. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!