Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lett mindenki ilyen?

Miért lett mindenki ilyen?

Figyelt kérdés

van egáltán olyan lány aki nem p***aszokmyaban meg 10centis magassarkúban megy bulizni?! (8 fokban :o)

miért lett mindenkiből ilyen k***a?miért akarja mindenki ennyire magára vonni a figyelmet??



2012. okt. 19. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
A mindenkibe beletartozik édesanyád is (és most bocsánat, hogy keményen és lehet, hogy sértően fogalmaztam, de ha már általánosítasz, akkor gondolj arra, hogy ezt mindenki magára fogja venni, leginkább azok, akikre nem igaz az írásod!).
2012. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
65%
Egyetértek az előttem szólóval! Nem kell általánosítani!És van aki azért megy így mert így érzi jól magát még ha -20 fok van akkor is,de nem mindenki!Attól még ha valaki így van felöltözve nem jelenti azt,hogy k*rva szerintem!vannak akik jóval szolidabban öltöznek!DE az is lehet,hogy csak te jársz rossz helyekre,ahol így öltözködnek a lányok!
2012. okt. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem ettől lesz valaki k**va hogy rövid szoknyát hord meg magassarkút. Ha már egyszer egy lányról beszélünk igen is hordjon magassarkút ne sportcipőt és öltözzön nőiesen, ne legyen topis. Ha normálisan viselkedik és nem játssza az agyát akkor ezzel csak is pozitívan hívja fel magára mások figyelmét.
2012. okt. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miért fáj neked, hogy ki hogyan öltözködik buliba? Na meg gondolom aki 20 centis magassarkúba megy buliba, autóval jön-megy, szóval nem számít hány fok van, bent a buliba úgyis meleg van.
2012. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én azt találom furcsának hogy megyek az utcán 9kor majdnem megfagyok csizmában meg a kabátban ők meg p*csaszoknyában meg tusarkuban setalgatnak.es ismerek kozuluk egy csomot es nekik feltunesi maniajuk van.
2012. okt. 21. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!