Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenki a média rabja lett?

Mindenki a média rabja lett?

Figyelt kérdés
A környezetemben mindenki tv függő net mániás barom lett a hugom is teljesen hibant lett a disney vagy miylen csatornától :S Nem tudom már azt se kivel barátkozzak ,vagy nézzek n is tv-t meg netezzek egész nap::O Vgay mit tegyek?
2009. okt. 17. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen nézzél tv-t és netezz, akkor lesz téma amiről beszélhetsz másokkal, amúgy meg sokkal izgisebb sorozatot nézni, mint csak úgy beszélgetni másokkal. na zet jól kifejtettem többre nem volt időm bocs, mert megyek :D
2009. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos én is így vagyok,a netezéssel még nincs különösebb gondom,de a sok szemét celebtől,meg médiabarmoktól igazán falra tudnék mászni.Az én környezetemben is mindenki ezt nézi,senkivel sem tudok színházba,igényesebb helyekre menni.
2009. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Második én mennék,nekem is ugyanez a bajom :P

A családom,barátaimat csak a TV-érdekli.

Épp tegnap volt suliban ,hogy a könyvtárban beszélgettünk az egyik tanárral,és a tanár elkezdett panaszkodni,hogy a TV milyen népbutitó és milyen értelmetlen müsorok mennek.És elkezdett beszélni,hogy hallotta már megint van egy divatmüsor,(a nevét inkább nem irom)és most szinte mindenki ezzel tölti az értékes idejét.Aztán egyszerre kiáltott fel az összes diák,hogy iiigeeen azt én is néztem,én is ...én is..

Utoljára a könyvtáros kukucskált ki,hogy :-Húú azt én is nézem...

Egyedül csak én meg a tanár nem szoktuk nézni.Ez azért elég elkeseritő.

Nekem van TV a szobámban,rengeteg csatornával,de egyszerüen nem tudom bekapcsolni(max :nagyon ritkán,ha vmi érdekes van).De csak úgy bekapcsolni,és nézni ami van,megfigyeltem ,hogy attól rossz lesz a közérzetem,nem tudom miért.

l/19.

2009. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerencsére még vannal oylanok akik felfogják miylen hülyeség ez a sok szenj ,de a többiek miért nem tudják?
2009. okt. 17. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint rühellem a televíziót,és minden ""celebműsort"",már a szótól is elpattan valami az agyamban,ahelyett hogy leadnának egy normális filmethallgathatom egész álló nap hogy,HÁESEEEM,SZeeeeex,ESPÉÉÉÉ,Dzsonasz brádööörsz,romagyilkosságok,(nem HÍRadó hanem GYÁSZadó...akkor már inkább GyáSZADÓ)Háná montáná "hegysééég",Telefon ííígy telefon úúgy,már mindenkinek az egész rohadt országban van MINIMUM 3 érintőképernyős telefonja,a többi már csak azért van hogy legyen min idegesíteni magam!

VALAMINT utálom a b*szott sok,kényes undorító reklámot,a kajareklámot,a pénzreklámot,a magyarreklámot,a finnreklámot,a franciarekámot,a TELEFONREKLÁMOT,a gyógyszerreklámot,az autóreklámot,a parfümreklámot,és a f*szom tudja még milyen reklámok vannak!

Az internetről szólva-

Az embernél általános ismerkedési forma:

-Mi az MsN cííímeeeed?

Naponta vagy hússzor kérdezik meg tőlem,mondom nincs,mennék a saját dolgomra

erre ő meg elkezdi mondani hogy:Hááát Myviiip???,Iwiiiiw???

BASSZUSOOOM!!!!És miután a k**va életbe húznék végre haza,benyögi(HORROR):


Csináááljaaaak nekeeeed???


GÁÁÁÁALÁalkcfaéáFGHxFlGHÁááNjhKVáádlFDáaÚVfFűKflké, NGÁÁÁdgHZhaáDFDC NdááAaEk hFáHfádxáDCáádGJgzH SEGTaÁÁÁ!!!

.......(R.I.P).......


Khhmm...Nos a "mit tegyek" kérdésre válaszolva,azt mondom,NE próbálj meg csoportosan barátkozni(tehát ne kezdj baráti KÖRöket alakítani,HACSAK nem TE vagy a mérvadó,a központi figura,alias A FŐNÖK)mert,a csoportokban minden második téma EEEEZ(amiket itt feljebb,részletesen leírtam)

Csak széééépen csendesen vonulj félre EGY szimpatikus(NORMÁLIS)figurával és csak sodródjatok az árral(a többivel nem törődni,HIDD EL őket már csak a pszihomókus,vagy egy nagyon alapos agymosás segíthetne,túlságosan elbutította őket a média szennye,mivel ezt látni mindenhol,szegény fejük azt hiszi hogy EZ a NORMÁLIS!)


Ezeket egy Pszihológus anya,és egy nyugdíjas Irodalomtanár apa lánya mondja neked.

2009. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mielőtt még valaki félreértené, ezeket a magyar műsorokat én sem nézem, mert iszonyatosan a brazil szappanoperák is undorító. De vannak angol és amerikai sorozatok amik igen is jók, és filmek is amikből sok minden levonható és elgondolkoztató, nem kellene így leírni.
2009. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem.

[link]

2009. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!