Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lett mindenki ribanc?

Miért lett mindenki ribanc?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször látom,az ismerőseim körében hogy nagyon sokan k*rvák lesznek(bocsi a kifejezésért)de tényleg így van.Minden héten mennek a diszkóba,piálnak,cigiznek,rengeteg fiú ismerőseik vannak,mindenki nyal nekik,nagy a pofájuk,közben meg szoliba járnak,van rajtuk 5 kg festék,ribancnak néznek ki...stb.A volt osztálytársam is hasonló volt mindig is,nagyképű kis hülye liba,de amit most művel,az már túl megy minden határon.Aztán van egy másik csaj ismerősöm,ő 3 éve még "normális" volt,azóta emo lett,cigizik,iszik,azon jár az esze hogy melyik pasival d*gassa meg magát,nagyon beképzelt lett,aki nem olyan kis p*csa mint ő azt lenézi.Nem is beszélve arról,hogy úgy beszélnek hogy cukcsi,láwcsi,szercsi,káromkodnak,meg hasonlók.Én se vagyok egy apáca,ritkán eljárok bulizni,még ritkábban iszom alkoholt,nem vagyok beképzelt,nem nézek le másokat,igyekszem csinosan öltözködni,de nem úgy,hogy ribancnak nézzek ki.Hordok magassarkút is,kivágott fölsőket,de azért meg van a határ,amire azt mondom hogy már nem.Még nem volt barátom,nem is csókoloztam,igaz,hogy lenne már,ha lenne pasim,meg is van a kiszemeltem,de nem ez a legfőbb gondom,hogy most a héten kivel feküdjek le.Olyan furának érzem magam "ebben a világban".persze van még pár ismerősöm aki normális,de attól félek,hogy mindenki ilyen lesz,és én egyedül maradok.Miért van ez?

15/l


2009. dec. 26. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

mer' most ez a menőőő...O__o én is belecsöppentem egy ilyen helyzetbe, alig vannak már barátaim, mert mindenki ribanc lett körülöttem.. és a fiú barátaim meg a ribancok seggét nyalják ezerrel szóval már azok sincsenek :/ arra én is kíváncsi lennék, hogy miért ilyen menő ez..

14/l

2009. dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
nem tudom ti merre éltek,de én hál'istennek nem tapasztalok ilyet a szűk környezetemnben
2009. dec. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Sajnos teljesen igazatok van: ez egy annyira elferdült világ, hogy én csak nézek nagyokat!

Hogy miért lett ez? Mert mindenhonnan az folyik, hogy ribisen kell kinézni, minden média azt sugallja, hogy a rib.ancok élnek meg jól, ld.: Fókusz, ahol nincs olyan nap, hogy ne egy qrvát magasztalnának fel az égig!!!!

Örülök, hogy vannak még olyan lányok, akik felteszik ezt a kérdést magukban, és nem ezt tartják elfogadhatónak.

Ha végignézek a mai középiskolások nagy részén, a lányok úgy néznek ki, mint a kérdésben, a fiúk meg totál melegnek...

35/l

2009. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
ne általánosíts.. látszik h 15 évesek vagytok.majd ahogy nőnek kinövik... ahol én lakok nem mindenki ilyen és NEM MINDEN fiú az ilyet szereti.
2009. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Ezek a lányok később bánni fogják a mostani hozzáállásukat a dolgokhoz! A lényeg, h Te sose változz meg és csak azért, h barátkozzanak veled: ne légy Te is ribanc! 20/L
2009. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

a kérdezőnek nagy részben igaza van, itt felénk is sok az ilyen, de vannak kivételek is ez jogos, nem mindneki olyan r*banc meg néz ki melegnek meg nyalja a r*bancok seggét. Undorító dolog ez tény. Ez a menő? :D hát elmehetnek a f*szomba azzal h ez a menő. Azokat is tarkón lőném akik ezt megengedik nekik (anyuka, apuka)


17/F

2009. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb esetben az a fő probléma, hogy az utód mit lát, vagy mit nem lát otthon a szülőktől. Nyilván, ha kevés "útmutatás" érkezik felé a szülőktől, akkor máshonnan fog "tanácsot" kapni, hogy hogy viselkedjen, és mit csináljon, mihez tartsa magát. Természetesen az az egyik legrosszabb, amikor a TV-ből szerez viselkedésmintát. Szerintem ez látszik a "mai gyerekek"-en. Már pedig a TV-ből - mint pl. az előbb említett és a hozzá hasonló műsorok - szinte soha nem fog jó példát látni a gyerek.

Röviden a lényeg: ha otthon nincs erős útmutatás, akkor a máshonnan érkező útmutatások legyőzik azt. Ez pedig szinte mindig rossz.

2009. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A South Parkban van a Paris Hiltonos rész! Na azt érdemes megnézni, pont erről szól! :D
2009. dec. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Nagy részben tényleg igaza van a kérdezőnek!Bár nálad ez a határ van akinél egészen más van aki nem ismeri mások határait van akinek még te is ribancnak számítasz. van pl egy ismerősőm aki semmi smink szoknya vagy bármi csajos.Nála a tanulás és a kötelességek az elsők szabály szerint élni.Teljes apáca amikor kipróbáltam(csak kipróbáltam!!!)a cigit már akkor ribancnak számítottam pedig addig a napig egyszer se voltam részeg nemjártam bulizni.Azóta persze voltam néha egy kicsit becsiccsentve voltam egy két házibuliba néha rágyújtok de soha nem nézek le másokat nem káromkodok nem lettem ribanc!Mindenkinek megvannak a saját határai de ebben a szülei is eléggé beleszólhatnak.De túl lesz ezen a szakaszán is és 20 éves korára kiéli magát.Ha pedig valami a társaság miatt van akkor azt úgyis kinövi.
2009. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek veled,már oda kerülünk,hogy mi is azok legyünk.Eleinte énis úgy voltam,hogy én is menő csaj akarok lenni,közkedvelt stb..Asztán most,hogy 1 évvel idősebb vagyok teljesen megváltozott minden.Nem vagyok ribanc,ami nem aszt jelenti,hogy én nem öltözök divatosan de igen csak mértékkel.Nem cigizek,iszok és nem vagyok minden nap hétvégén a diszkoban.Véleményem szerint egyedi vagyok és ez így jó.Oké néha beszélek csúnyán de ki nem?RÁjöttem hogy nem a menő fiúk társaságat kell keressni mert azok egy nagy senkik teljes mértékben..Manapság már igaz barátokból is kevés van...Nincs mit tenni ez ellen:)14/l
2009. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!