Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bulisabbak voltak a kétezres...

Bulisabbak voltak a kétezres évek?

Figyelt kérdés

Ez inkább a 30 körüliek tudják átérezni


De...


Visszanézve, pörgött a diszkó és a kocsmakultúra, voltak nagy rendezvények (Bp Parádé, Coca Cola Beach stb.) de ezer meg egy kis buli is volt az utolsó faluban is, mindenhez voltak fasza futurisztikus flyerek, mára még a nagyobb városok is az éj leple alatt nyugdíjas klubokká válnak, 8 óra után kihalva minden, évente van 1 Sziget amit lassan csak a külföldiek meg a gazdagok tudnak leperkálni, BS és a többiek ugyan ez. Bp belvárosi klubok egy kettő van, de semmi extra (lásd anno a Hajógyárit mekkora szeletelés ment ott).


Sőt, még a drogkultúra is nyugatias volt, a klasszikus X, LSD stb szóval csak a klasszikus dolgok mentek, ma meg naponta módosított képletű szintetikus kínai növényvédő szarokat dobálnak be laszti gyanánt a fiatalok.


Szóval?



tegnap 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A "kocsmakultúra" már jóval az Átkosban is pörgött. Csak megsúgom. ;)
tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, nekem konkrétan nagyon hiányoznak a 2000-es évek. Egész pontosan a 2005 környéki időszak!


És ha már úgy is ez a téma, bedobok egy idepasszoló zenét: [link]

tegnap 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

2-es: Nee, 2005 körüli időszak... nekem is 2004-2005-2006 az ami a csúcs volt érzelmileg, mintha azok az évek valami varázserőt rögtönöznének. Akkoriban jöttek ki számomra a legjobb zenék, akkoriban voltam csúcson fiatalságom terén, hiszen 17-18 éves voltam, aztán dübörgött az élet. Az viszont tény, hogy az emberek is másabbak voltak, nem volt ez a széthúzás és megosztottság. A lányokkal való ismerkedés is könnyebb volt, nem facebookoztunk még akkor és nem voltak ennyire rosszindulatúak mások ilyen mértékben. Rossz mindig is volt persze, akkoriban is, de a mai gonoszságok mellett az eltörpül.

Ahogy mondod bulisabb évek voltak sokkal, de úgy 2000-2010 között. 2010 óta lejtmenet és 2020 óta a legszarabb minden...

tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Szerintem 2017 óta van lejtmenet sajnos... :(

tegnap 22:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
tegnap 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt internet, egyszerűbb volt az élet. A dolgozó emberek jobban éltek, többet engedhettek meg maguknak.
ma 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki most 30 éves az a 2000es években gyerek meg kamasz volt…
ma 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokkal!!! Sajnos akkoriban voltam kislány, így a legjobb bulikból kimaradtam :( Aztán vidékre költöztünk, ahol nem volt semmi, a tömegközlekedés egy nulla. De a 90-es 00-ás bulik eszméletlenek voktak! Ma már nincsenek ilyenek.

Sziget Fesztivál, ami ma is létezik, de a 2000-es években sokkal alternatívabb hangulatú és kevésbé kereskedelmibb volt, mint manapság.

Vagy a West-Balkán, Zöld Pardon :(

ma 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!