Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha izolált ember vagyok,...

Ha izolált ember vagyok, akkor a pszichológus milyen feladatokat adna annak érdekében, hogy újra emberekkel találkozzam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy csoportokban nehezebben menne a kezdeményezés, de ha csak egy emberrel beszélek, úgy könnyű, de én új emberekkel szeretnék ismerkedni, a régi ismerőseimtől eltávolodtam. Ti ezen hogyan kerekedtetek felül? Az is a probléma, hogy az érdeklődési köreim mind magányos dolgok.
tegnapelőtt 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nekem a pszichológus az eseményekben meghirdetett kirándulásokat, önsegítő csoportokat, érdeklődési körömmel kapcsolatos ismeretségeket javasolt. De az érdeklődési köreim szintén egyedül végezhetők. Csoportokba pedig feleslegesen mennék, korábban voltam, de azóta se megy a barátkozás. Próbálok néha levelezni, csak nem tart soká, általában kiderül, hogy a másik messze él, nekem pedig az lenne fontos, hogy a közelemben találjak barátokat. Milyen hobbijaid, érdeklődési köreid vannak? Hátha van valamilyen mód hogy kapcsolódj ezáltal újabb emberekhez. Esetleg egy újabb hobbi?
tegnap 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes lenne új hobbit is keresni, amin/amiken keresztül új embereket és új dolgokat ismersz majd meg. Addig is, szervezett kirándulásokra, sétákra, túrákra is lehet érdemes lenne elmenned, hátha ott megismersz valaki számodra szimpatikust.
tegnap 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!