Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok Almási Kittiről?

Mit gondoltok Almási Kittiről?

Figyelt kérdés
Mi az első benyomásotok róla? Vonzó nő? Voltatok nála terápián? Ha igen, milyen volt?

2022. ápr. 21. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Úgy tudom, már nem is vállal egyéni terápiát, pont a túlterheltsége miatt.

Én a youtube-on láttam előadásait, beszélgetéseit másokkal.

Nekem férfiként rendkívül vonzó nő. És emberileg is szimpatikus. Jó humora van. Ha lelki gondom lenne és hozzá járnék, valószínűleg fülig szerelmes lennék bele. :-)

Meglepett, hogy azt mondta magáról, hogy ő konfrontatív ember pszichológusként.

2022. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

"Vonzó nő? Voltatok nála terápián?"


Hogy függ össze a kettő?

2022. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2, Nem feltétlenül függ össze, csak egy kérdés volt.
2022. ápr. 21. 15:00
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Nekem egyáltalán nem jön be. Egy kimért, besavanyodott fapina.
2022. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Eddig egy könyvét olvastam és videoit láttam.

A könyvével helyenként egyáltalán nem értettem egyet, pedig biztos jó szakember, legalábbis a youtube-ról ez jön le. Talán annyi kritikám van és ez a könyvhöz kapcsolódik, hogy (túlzottan) már csak a felső tízezer tagjaival foglalkozik, így ezekből a szitukból von le következtetéseket.

2022. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
TV-ben szoktam látni... amiket mond, egyszerű konyhapszichológia. Nem bíznám rá a mentális egészségemet.
2022. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Nekem szimpatikus emberileg és szerintem szakmailag is jó.
2022. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Szimpatikus a hanghordozása, az artikulációja, a széles spektrumú témaválasztása és a hozzájuk fűzött magyarázatok, a visszafogott és mégis nőies öltözködése.

Ami nekem általában aggályos ha egy szakember, aki történetesen nő ennyire erősen sminkel, megkérdőjelezi a magabiztosságot, a lelki rendbenlevőséget.

Előadóművészek természetesen más kategóriába tartoznak, látszani kell a színpadon vagy a műsor/történet megköveteli.

Az pedig, hogy esetleg módosabb kilensei vannak, hát ő is pénzért veszi a kenyeret és családfenntartó tudtommal. Az előadásai viszont többnyire szabadon elérhetőek, a legtöbb szakember nem adja ingyen a tudása legcsücskét sem.

2022. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A smink terén csak rosszul van megválasztva, azért tűnik erősnek.

Rossz az alapozó és a szemöldöke túl sötét a hajához, ez rengeteget befolyásol összhatásra :)

2022. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes, szép, okos.
2022. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!