Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vannak „rám kattanva”?

Miért vannak „rám kattanva”?

Figyelt kérdés
szeptember óta befoglal engem a suli. már egy hónapja nem taliztam senkivel. sokat tanulok, pakolok és nincs annyi időm (és pénzem se). nemrégiben elkezdtek engem online zaklatni újra (hogy mindenkit lesz@rok) de nem érdekelt. aztán egyre jobban erősödött hogy végül letiltottam őket. ez a zaklatás áttért az élővilági zaklatásba. a suliban rengeteget kezdtek el bántani a kinézetem miatt, a jegyeim miatt, a saját húgomat (aki sose csinált semmit hisz kisgyerek) is elkezdték piszkálni. próbálom tisztán lerendezni ezt de állandóan azt kapom hogy mekkora alvilági vagyok. mit tegyek ez ellen?

tegnapelőtt 09:18
 1/4 A kérdező kommentje:
(kitűnő tanuló vagyok)
tegnapelőtt 09:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Állj ki magadért és a húgodért is!


Szükség esetén kérj segítséget vagy váltsatok iskolát!

tegnapelőtt 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Következetes ignorálás.

Amikor a dohányzást abbahagytam, akkor nemzeti sportot csináltak abból a dohányzó ismerőseim, hogy rendszeresen körbeültek és a társas eseményként megélve provokáltak spontán kérdésekkel, amelyek a dohányzáshoz köthetőek.

Ezekre minden alkalommal következetesen önmagukba visszatérő, - állandó - válaszokat kaptak, amelynek eredményeként fél év után úgy hullottak le rólam, mint a szocializmusban épült fürdőszoba csempéi a falról.

Alkohollal eljártam ugyanezt a kört, - fél év távlatában elveszítettem az összes addigi "barátomat".

Őszinte leszek: nem kár értük, - kibukott, hogy ivócimboránál egyiknek sem voltam több!

Működő stratégia.

tegnapelőtt 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő "praktika" működött, amit előttem írtak (kiálltam magamért, és az is, hogy szimplán csak figyelmen kívül hagytam őket, ez meg bántotta az egojukat). Viszont minél később teszel ezek ellen, annál rosszabb lesz a helyzet és annál gonoszabbak tudnak lenni feléd. Ha úgy érzed, nem megy egyedül, mindenképp kérj segítséget a körülötted lévő felnőttektől.
tegnap 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!