Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány ember miért ír ennyire...

Néhány ember miért ír ennyire borzasztóan csúnyán?

Figyelt kérdés

#írás #mikbe vannak #ronda írás
okt. 14. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Mert nem gyakorolják az írást, írás helyett nagyrészt csak beszélnek.
okt. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Dikk beszélj magadról
okt. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem nagyon szoktam más papírlapjait nézegetni,hogy milyen külalakban írnak,így nem tudom.
okt. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fősulin vált teljesen katasztrófává, mert mi jórészt a jegyzeteinkből éltünk, kapkodni kellett.

Utána egy darabig gyakoroltam a kalligráfiát. Nem mondom, hogy meseszép lett a külalakom, de vállalhatóbb :)

okt. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Kérdezd a tanárát, azt az idiótát, amelyik átengedte...
okt. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek van egy idegrendszeri sérülése és tbk. így mutatkozik meg.
okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Kötelezőként tudják le a műveletet, - senkit nem tisztelnek, akiknek szól az irományaiknak tartalma. Helyesírás, küllem, hangnem, stílus, nem érdekli őket, mert igénytelenek magukra és az emberi kapcsolataikra is.
okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Ha csak magának firkant le valamit, tök oké, amíg ő maga el tudja olvasni. De ha másnak írja, akkor illene legalább olvashatóan írni. Aki nem teszi, az az esetek többségében másban is ennyire hanyag. Nem azt mondom, hogy gyöngy betűkkel kell írnia mindenkinek, de valamennyire igényesen mindenki képes lenne rá.

Én sokáig dolgoztam irodában, állami szféra, sok mindent kellett kézzel írni, nyomtatványokat, iktatókönyveket, kartonokat, és volt több olyan kolléganőm, akinél inkább én írtam be a dolgokat, csak ne írjon bele az ocsmány írásával, mert utána azt ember nem tudja elolvasni. Vagy ha valami intézni valót hagyott nekem, és a tetejére rácetlizte, hogy mit kell vele csinálni, és a felét nem tudtam kibogarászni, mert kb egy hullámos vonal volt az egész. Pedig jól el tud.olvasni mások kezirasat, akkor is, ha lendületesen írnak, de az ilyen firkálmány írás azért nekem is feladja a leckét.

okt. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. Teljesen egyetértek veled!
okt. 14. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!