Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi értelme van így ennek?

Mi értelme van így ennek?

Figyelt kérdés
Megéri 26 évesen tök egyedül Németországba élni? Itt vagyok 26 és már 8 éve nem volt kapcsolatom. K*rva magányos vagyok de nincs szingli magyar lány. Ha van akkor az is nagyon nagy messze van ( több száz kilométerre). Egyéb más nyelvű emberekkel nem akarok ismerkedni. Minden online oldalon fenn vagyok de semmi.. semmi értelme már az egésznek. Én szeretni akarok... hiába van pénzem ha boldog nem vagyok. Mások meg párral, családdal jönnek ki, nekik jó...

okt. 8. 08:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit belterjes, de kereshetsz magyar közösségeket. Hidd el vannak!

Bár, ennyi év után A2? Hát nem erőltetted meg magad. Nem vagy te kicsit depis? Mert azon semmilyen lány nem segíthet. Dolgozz magadon!

okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Gyere haza, keress olyan csajt, aki ki akar menni és vidd ki, vagy engedj az igényeidből és keress kint csajt, akár magyar, akár nem.
okt. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%
Minek mentél ki?
okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
8 év alatt nem tanultad meg az ország nyelvét? Lol. Inkább költözz haza.
okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

Megertem kerdezo a német nok nagyon rondák

Gyere haza

okt. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
26 évesen fiúnak és nem férfinek nevezed magad. Vajon miért nincs csajod.....
okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!