Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi értelme van így ennek?

Mi értelme van így ennek?

Figyelt kérdés
Megéri 26 évesen tök egyedül Németországba élni? Itt vagyok 26 és már 8 éve nem volt kapcsolatom. K*rva magányos vagyok de nincs szingli magyar lány. Ha van akkor az is nagyon nagy messze van ( több száz kilométerre). Egyéb más nyelvű emberekkel nem akarok ismerkedni. Minden online oldalon fenn vagyok de semmi.. semmi értelme már az egésznek. Én szeretni akarok... hiába van pénzem ha boldog nem vagyok. Mások meg párral, családdal jönnek ki, nekik jó...

okt. 8. 08:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
okt. 8. 08:18
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Német lány miért nem jo? Válogatsz aztán meg rinyálsz hogy egyedul vagy
okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
vagy lengyel
okt. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz más nyelvű emberekkel ismerkedni?? Külföldön élsz, így nyilván külföldi nőt van nagyobb esélyed megismerni.
okt. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Rokonunk él kint Hollandiában (előtte Németországban élt és dolgozott) és ugyanígy van, mint te. Fogalmam sincs, mit lehetne tanácsolni, de ne irigyeld azokat, akiket családosan látsz. Nem olyan biztos, hogy boldogabbak, mint te. Ezt csak azért írom, mert a szingli barátnőim rám mindig irigykedtek, hogy megtaláltam a nagy Őt, aztán ők lepődtek meg a legjobban, mikor 8 év kapcsolati agresszió miatt kiléptem abból a kapcsolatból. Persze senki nem hitte volna róla, mert kifelé mindig adta a jó fej srácot.
okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Német fiú miért nem jó? 🤣
okt. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozol? Németül mennyire beszélsz jól?
okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Alkatrészt pakolok. Hát olyan A2 vagy Kicsit jobban
okt. 8. 10:10
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg jobban angolul, németül. Vagy költözz haza.
okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Láthatóan nem vagy boldog kint, amit teljesen megértek, csak akkor nem értem mit keresel még ott. Én ugyanezt vallom, inkább szerényebben, de itthon. Túl nagy ár a kinti magány azért a kis pluszpénzért.
okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!