Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy ismerősödből már...

Ha egy ismerősödből már nagyon eleged van, és már nem akarsz vele többé beszélni, akkor elmagyarázod neki, hogy miért tiltod le, vagy csak simán, szó nélkül letiltod?

Figyelt kérdés
tegnap 20:22
A kérdező szavazást indított:
Elmagyarázom neki, hogy miért tiltom le.
Nem magyarázkodom. Simán letiltom.
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Ghostolni szoktam, nem szórakozok tiltogatással. Kivéve, ha konkrétan zaklat, erőszakos, stb, de olyan volt csak eddig, hogy egy “online haverom” aki baromira ráért, mert se nem sulizott, se nem dolgozott, FOLYAMATOSAN írogatott, hogy mizu, mit csinálok, segítsek má’ valamiben (gaming cucc általában), és ha nem reagáltam hamar akkor jöttek a kérdések, hogy hol vagyok, miért nem írok, stb, na neki egy idő után szimplán nem írtam vissza egyáltalán. 1-2 évvel később megint elkezdtünk beszélgetni, de szerencsére addigra lett munkája és már nem zaklatott 0-24😃
tegnap 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De minek tiltanám meg magyarázkodnék? Nem bezsélünk és kész.
tegnap 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ahogy #2

Egyszerűen nem válaszolok neki, nem írok.


Max lenémítom messengeren

tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azokkal értek egyet, akik nem magyarázkodnak, hanem tiltanak.

A franc se fog magyarázkodni annak, akit már az utcán is elkerülök. A tiltás meg arra jó, hogy megértse, hogy abszolút nem vagyok rá kíváncsi, és ne írjon, ne keressen többet.

tegnap 22:12
 5/5 A kérdező kommentje:
De mondjuk a ghostingolás sem rossz. 😅
tegnap 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!