Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen szöveggel szólíthatnék...

Milyen szöveggel szólíthatnék meg embereket az utcán?

Figyelt kérdés

Legyen idősebb, fiatalabb, nő, férfi, a lényeg, hogy gyakoroljam ezt a dolgot és minél gördülékenyebben menjen egy idő után. Lehet kivsit f@szság is:D

Bármi ami eszetekbe jut és lehet rá normalisan válaszolni. Nem a trollok érdekelnek, láttam eleget a gyűrűk urában.

Van pár kérdés amit összeírtam, de nem jut eszembe túl sok.. Pl: Melyik a legjobb kávézó a környéken, vagy Tudsz errefele egy csendes helyet ahol lentudok ülni olvasni? És hasonlók. Minél több komment, annál több zöldpipa😉😁



ma 00:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
41%
Kérdezd meg hogy merre találod ezt, merre találod azt. Melyik éttermet ajánlanák, hol tudsz venni ezt-azt
ma 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
41%
Buszmegállóban lévőktől is megkérdezheted hogy mikor indul az xy felé menő busz
ma 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
41%
Kérdezd meg lesz e valamilyen program a napokban a városban. Vagy hogy milyen lehetőségeket ajánlana kikapcsolódásra (gondolok itt h moziba elküldenek, bowlingozni)
ma 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
22%
Melyik helyet ajánlanák valamilyen célra. (Itt több opció lehet, pl melyik a legjobb kávézó szerinte, ott milyen italt ajánlana. Lehet ezt koktéllal, étteremmel, könyvesbolttal hogy melyik könyvet, vinotékával (bolt ahol borokat árulnak))
ma 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1# Kicsit konkrétabb megfogalmazásra gondoltam..


2# Nem rossz, de kérdeztem már hasonlót, viszont nem lett belőle túl nagy beszélgetés. Mert hát végül is, valamennyire ez lenne a cél, hogy kicsit beszélgessek is az illetővel, gyakoroljam a beszélgetést egy idegennel.


3# A kérdés első fele úgy ahogy tetszik, de a masodik..Nem vagyok óvodás.


4# Tehát: Melyik a legjobb kávézó a környéken? Erre..megmondja. Ott milyen italt ajánlana? Milyen italt?:'D az egy kávézó:D De a többi tetszik:)


Köszi a válaszokat így első körben, próbálok szemezgetni. Esetleg valami fantáziadúsabb?😅

ma 01:16
 6/13 anonim válasza:
23%
Juuj rosszul fogalmaztam, melyik italt ajánlaná, pl latte meg ilyen kulonleges cuccok ha vannak😂
ma 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%

Ha elmész egy szórakozóhelyre, ott hamarabb fognak beszélgetni illetve megnyílni az emberek. De megpróbálok valami kérdéseket összehozni, nyilván ezekhez kell egy felvezetés

De mondjuk ha megkérded hogy merre megy a busz, akkor kérdezd meg hogy egyébként te ide valósi vagy? Mióta laksz itt? Mit dolgozol? Stbstb. Nyilván így kicsit creepynek tűnik, viszont a hangsúly meg a szóhasználatokon múlik minden, tegyél bele ilyen töltelék szavakat hogy és egyébként mióta laksz ebben a városban? Stb stb.


Hozzám egyszer annyit mondtak a buszmegállóban hogy: elégge hideg van, mondtam hogy hát igen. És ennyi volt a beszélgetés😂😂

ma 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
22%

Keress olyan embereket akik mondjuk kutyussal vannak, ott már könnyebbesz a beszélgetés, odamész, megkérdezed hogy szia, meg lehet simogatni? Biztos megengedi, megdícséred hogy milyen szép/aranyos kutyus, hogy hívják, mennyi idős, stb stb.

Vagy random megdícsérsz rajta valamit hogy ,szia ne haragudj, nagyon jól néz ki a kabátod, hol vetted?

ma 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

- Tudta, hogy hamarosan itt a világvége és csak mi, Jehova tanúi fogjuk azt túlélni?!


Ezzel eddig nálam mindig sikert értek el. Sőt, volt olyan is, hogy majdnem én térítettem meg a leszólító kérdezőt. Sikerült teljesen elbizonytalanítanom a hitében. :-)

ma 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noren1989 ***** válasza:
19%

#9, Bandi? 🤔😶


Kérdező, ezzel a felkiàltàssal sok sikert nem fogsz elérni, max hókon b@sznak, elküldenek a picsàba.


Ha màr mindenképpen idegenekkel akarsz kontaktust teremteni, akkor van pl havervagy rendezvény. Kb pont erre való.

ma 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!