Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vágyok az önálló, külön,...

Vágyok az önálló, külön, pasival lakó életre de mégis inkább szeretnék itthon maradni a szüleimmel. Meg vágyok a tartós párkapcsolatra, de legbelül valamiért a kalandok vonzanak. Mi lehet velem? Más is volt már ilyen cipőben?

Figyelt kérdés

tegnap 13:27
 1/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
tegnap 13:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez maga az élet, hogy sok jó dolog van, de nem lehet egyszerre az összeset, olyan választások vannak, amik kizárják a másikat, nem lehet több úton egy időben járni. Vagy-vagy. Én is így érzek amúgy. Nagyon szeretek egyedül lenni, nagyon jó érzés nekem, végtelen időt eltudnék így tölteni. De közben meg jó emberekkel is. Szép dolgok barátságokat ápolni, párkapcsolatban lenni, szülőkkel lenni. Meg szeretném csak hagyni múlni az életet, de közben meg szeretnék fontos alkotó, a dolgokat alakító is lenni. Csak mindent nem tudok egyszerre és ez tud nehéz lenni.
tegnap 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2: pont így gondolom én is. Csak sokszor választás elé állítottak és én nem tudok dönteni, ezért sok pasi hagyott már el.
tegnap 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 viszont ez kicsit lehet tesztje is annak, hogy mikor élsz igazán. Akkor amikor ilyen döntéseid vannak. Ez nagyon a veleje az emberlétnek, amikor ilyen nagy tétek között kell tényleg valahogy választani és amire nemet mondunk az örökre és visszafordíthatatlanul elveszik. Akár csak szakma választásánál is. Ha egyikben jók leszünk a többihez vezető út elkezd felszámolódni.
tegnap 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

- Tudsz főzni?

- Tud anyám!

- Tudsz mosni?

- Tud anyám!

- Tudsz gy.kni?

- Tudok ám!

tegnap 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az egész felelősséggel jár. Esetleg nem ettől van ez a kettősséged?
tegnap 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehetséges
tegnap 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!