Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én mondhatom magam elfogadó...

Én mondhatom magam elfogadó embernek? Hol húzzuk meg az egészséges határt?

Figyelt kérdés
Tehát én alapvetően elfogadom azokat az embereket akik a saját nemükhöz vonzódnak, és azokat is akik transzok. Mert mindenkinek a magánügye. De azt nem vagyok hajlandó elfogadni hogy egy transz "nő" bejöhetne velem a női öltözőbe, vagy versenyezhet nők ellen a sportban. Meg én azokat sem vagyok hajlandó elfogadni akik kutyának, walmartos zacskónak, bármilyen más állatnak nevezik magukat. Szerintetek meddig mondhatja magára az ember hogy ő elfogadó? És meddig normális ha elmegy az emberiség? Mármint nekem az már túlzás hogy már minden egy külön szexualitás, és ott vannak a prideok aminek az elfogadásról kéne szólnia, közben meg csak a polgárpukkasztás megy

tegnap 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nekem is durva lenne ha pasik jönnének be a nöi mosdóba csak mert magára aggatott vmi parókát. Ez beteg.
tegnap 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Én elfogadok mindenkit és nem érdekel senkinek a nemi hovatartozása, felőlem lehet űrlény is. Az, hogy bejön a női öltözőbe...na bumm, sem férfinak sem nőnek nem tudok újat mutatni. Normál esetben senki nem azért jár oda, hogy másokat kukkoljon.


A sport már más tészta, nem sportolok versenyszerűen, így nem érint. De valószínű nem tetszene, ha olyan "nővel" kellene versenyeznem aki amúgy férfi, de mégis nő. 🤔

tegnap 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bakker még kisgyerekre is rászolnak ha kisfiu hogy öltöztesse máshol az anyja.

Sokan nem bírnák ezt.

tegnap 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kettes megértem az állás pontod de én személy szerint nem tudnám elképzelni hogy egy akár átműtetett férfi lásson miközben öltözök Xd
tegnap 18:33
 5/10 anonim ***** válasza:

A transzsággal kapcsolatban simán logikusan gondolkozol; az öltözők nem a nemi identitás érzése alapján vannak szétosztva, hanem a biológia alapján. A nők biztonsága fontosabb, mint egyes férfiak gender identitása.


A prideos rész viszont csak hiszti. Semmi hatása az életedre, és az hogy te pukkadozol rajta, még nem jelenti, hogy tényleg polgárpukkasztás is a célja. Van ám más célja is a melegeknek, mint hogy 0-24 téged akarjanak sokkolni. Kelet-europa határán inkább ne akarjuk bemagyarázni, hogy "a melegek túl messzire mentek". Tudom hogy a külföldi szélsőjobbosok szeretnek ezzel dobálózni, és a hozzád hasonlóak a netről veszik a véleményüket, de pont ebben az országban nagyon hülyén hangzik, amikor valaki a pride miatt játssza a hattyúk halálát.

tegnap 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem játszom a hattyúk halálát a pride miatt, csak szerintem az értelmét vesztette. Kezdetben az volt a lényege hogy érzékenyítsen, ami egy nagyon pozitív üzenet, és terjednie is kellene. Viszont szerintem aki érzékenyíthető volt, az mára már mindent teljesen elfogad. Aki viszont nem szeretne ezek felé a dolgok felé nyitni, az csak kiakad a prideon, és nem lesz érzékenyebb tőle, max még jobban gyűlölni fogja az egészet
tegnap 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Kevered az ok-okozatot. Csak a pride miatt soha senki nem kezdte el utálni a melegeket. A pride csak a felszínre hozza a már meglevő utálatot. Az hogy "én elfogadlak egészen addig amíg nem kerülsz a szemem elé, és a létezésedről sem kell tudomást vennem", az nem elfogadás.

Nektek az elfogadás egyet jelent valami keggyel, amivel megáldjátok azoka az embereket akiket kevesebbre tartotok magatoknál, de abban a pillanatban hogy ezek az emberek nem úgy viselkednek ahogy az nektek szimpakus, rögtön visszavonjátok ezt a kegyet.. Az elfogadás nem így működik.


Nem véletlen hogy sosem írtok ki a heteroszexuálisokat elitélő kérdéseket olyan dolgok miatt, mint pl a tévés társkereső realityk, amikből már 20 éve minden évre jut kettő. De a pride felvonulás, na az a szexualitás abszolút bemocskolása.

tegnap 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én valóban elfogadónak látom magam és nem érzem magamat többnek semmilyen kissebségnél. Viszont én úgy látom hogy az hogy a pride abban a formában kerül megrendezésre mint ahogy most megrendezésre kerül úgy csak gyűlöletet szít. Én nekem a nagynéném nő, és egy nő az élettársa és három gyerekük van, tehet ez úgymond a családban van, abszolút nem zavar. És én a tévés társkereső realityket is elítélem, sosem néztem belőlük egy percet sem. És igen az nekem nem szimpatikus hogy egy transz bemegy az iskolába a gyerekekhez. És nem azért mert egy transz, hanem mert én úgy gondolom hogy erről a gyereknek nem az iskolába kell tudomást szereznie, és nem ilyen fiatalon esetleg már 7-8 osztályban.
tegnap 20:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyjàból eddig vagyok elfogadó én is
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"És én a tévés társkereső realityket is elítélem"


Nem érted...

Hatalmas különbség van aközött hogy "ezek a homoszexuálisok lassan nagyon túlfeszítik már a húrt, és a helytelen viselkedésükkel csak azt érik el hogy gyűlöljék őket a normálisok"


és aközött, hogy


"pff már megint a love island megy? mekkora suttyó néhány ember.. "


"nem szimpatikus hogy egy transz bemegy az iskolába a gyerekekhez"

oké?? kinek az?

Ez alapján elég paranoidnak tűnsz, mert az országban, ahol élsz, konkrétan egyáltalán nem történik ilyen. Egy teljesen másik kontinensen történt dologról beszélsz. Ráadásul Amerikában is több iskolai lövöldözés van egy évben, mint ilyen drag queen felolvasás (plusz általában a szülők könyörgik ki hogy olvasson fel a drag queen, mert sokak szerint az ilyesmi #iconic)


A kötelező hittanórák országában attól félni hogy transzok árasztják el az iskolákat, egész egyszerűen őrültség. Maradjunk a racionalitás talaján...


Aggódj inkább a meleg gyerekek miatt, mert ők nagyobb arányban lesznek öngyilkosok/depressziósok, mint a heterok.


Amúgy meg tudod mondani, hogy miért szít a pride gyűlöletet? Voltál valaha rajta, vagy csak mások véleményét ismételed?


Maradjunk annyiban, hogy valamilyen szinten bigott vagy, még akkor is, ha nem érzed magad annak. A világon senki sem érzi úgy, hogy ő tévedne bármiben is, vagy igazságtalanok lennének a nézetei. Mindenki azt hiszi hogy a véleménye full jogos és racionális.

A rokonodat szereted, de úgy ámblokk negatívan ítéled meg azokat akiknek más az identitása.

ma 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!