Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » HaverVagy esemény? Érdemes...

HaverVagy esemény? Érdemes elmenni egyedül?

Figyelt kérdés

A Naphegyre van még jegy, 2600 forint a jegy.


Ez tartalmaz egy italt vagy azt külön kell fizetni?



Gondolkodom érdemes lehet-e elmenni.. biztos szép hely, de gondolom drága is.

Csak úgy szocializáldni mennék, beszélgetni új emberekkel találkozni stb.


aug. 10. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz, én még nem voltam, de sokat olvastam az ilyen programokról, néztem videókat, mert én is kacérkodom azzal, hogy elmegyek havervagyos programra.


Szerintem érdemes elmenni, hiszen főleg a klikkmentes programokon sorsolással kerülnek az emberek az asztalokhoz, tehát épp az lenne a lényeg, hogy ismeretlen emberek (is) találkozzanak egymással. Persze, aki régóta jár ilyen eseményekre, több embert ismerhet már, nem feltétlenül idegen számára mindenki.


Ismerek olyat, aki zárkózott, nehezen ment el ilyen programra, de mégiscsak rávette magát, hogy egyedül elmenjen, és azóta rendszeresen jár, mert megkedvelte. Azt mondta, vannak ezek a klikkmentes programok és a dixit kártyás, pszichológiai esték, ott kötöttebbek a témák, több személyes dolgot kell elmondani magadról - ami talán nehezebb idegenek előtt, pláne egy zárkózottabb ember számára.


Úgy láttam, van belépő (ahogy írod), de azonfelül az ital (esetleg étel) már plusz költség. Én szegedi vagyok, a szegedi programokat néztem. Úgy látom, hogy olyan helyeken szoktak lenni a rendezvények, amik nem drágák, átlagosak.

aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elvileg jo
aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Írd már le kérlek, mire, mennyit költesz!

Annyira rossz az emberek javánál az értékrend, hogy döbbenetes. A saját közérzetedre, pszichédre sajnálsz 3-4.000 ft-ot?

Pszichiáternél 1 óra 20.000, tudom, mert jártam. Ami segít boldogabbá tenni az életed, az minden forintot megér. Ha nekem megszűnne, ami kínoz, azonnal odaadnám érte minden pénzem (1-2 millió, mert házfelújítás közben vagyok).

aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes! Sokan mennek egyedül, én is köztük vagyok! Ma voltam életemben először hasonló eseményen, de baromira nem bántam meg hogy elmentem. Rengeteg különleges emberrel beszéltem ma. Nehezemre esett elmenni, ne tudd meg mennyire... De mindenkit arra buzdítok, hogy hajrá, vegyetek erőt magatokon, menjetek és feszegessétek a komfortzónátokat! Nagyon megéri!
aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudja valaki mi az a Tjegy?


Jegyvásárlásnál van két opció, "Tjegy" ami 0 forint és a Jegy ami 2500 körül van.

Írtam nekik, de nem válaszoltak, sehol nincs erről infó.

aug. 15. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!