Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül ki utazni Budapestről...

Egyedül ki utazni Budapestről bécsbe egy Taylor Swift koncert miatt?

Figyelt kérdés

Már a jegy is megvan, de kicsit félek ettől az utazástól hiszen ilyen messze egyedül még nem utaztam, de minden vágyam látni Taylort.


Olvastam csoportokat, és lehet hozzá verődnék magyar csoporthoz akik ugyanúgy jönnének haza koncert után mint én, tudok angolul legalábbis meg tudom magam értetni valószínűleg. 19éves fiú vagyok.

Nektek esetleg van ilyen élményetek? Vagy mit javasoltok? Bécs veszélyes város?



júl. 16. 11:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve, a Vodafonos mobil internet, kinnt is működik? Még soha nem voltam külföldön és nem tudom ezek hogy működnek 😕
júl. 16. 12:03
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Bécs, mint messzi es veszelyes varos 🤣🤣🤣 En a korosztalyodat 1 hatizsakkal kiloknem az orszagbol, minel messzebbre egy evre, jot tenne mindenkinek.


Nem lesz bajod, ne parazz. Mobilnet is mukodik.

júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Sopronig mentem VOLT-ra egyedül. Ha van egy kis önbizalmad akkor élvezni fogod, elleszel. Soha ne arra figyelj hogy milyen rossz lesz, hanem hogy ezt is meg tudod csinálni.
júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legfontosabb hogy a legkisebb dolgot is szervezd meg, készülj fel, ez ad elég önbizalmat! Ha gond adódna, mindig legyen egy B-terved, de erre ne nagyon gondolj!
júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
83%
Szerintem találkozni fogsz kint, meg a koncerten annyi magyarral, hogy nem is fog zavarni, hogy külföldön vagy. Amúgy meg rengetegen utaznak ki egyedül, ha félsz, szerintem keress valakit, akihez odacsapódhatsz.
júl. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:((
aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!