Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha azt gondolja valaki, hogy...

Ha azt gondolja valaki, hogy érthető az, hogy valakivel újra találkozott. Az ezért van, mert úgy kellett történnie, hogy újból találkozanak?

Figyelt kérdés

júl. 27. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Nem tudom
Igen
Nem
8 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első szerelmemmel 10 év után találkoztunk újra. Teljesen véletlenül és konkrétan aznap, amikor mentem beadni a váláshoz a papírokat.

Elkezdtünk beszélgetni, majd találkozgatni. Nagyon más emberek lettünk és nagyon hasonló céljaink, álmaink vannak az életben (anno ez sosem volt téma). Senkivel nem tudtam még olyan őszintén beszélni (régen vele sem), mint most.


Ugyan nem vagyunk együtt, hiszen váláskor az ember egy fűszálba is szerelmes lesz, főleg ha nem szépen váltak el. Sodródunk az árral, most mindkettőnknek jó így.


Így kellett lennie? Nem tudom, hiszen fogalmam sincs mi lesz velünk, de ez túl nagy véletlen.

júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szó, amit keresel: Véletlen.

Csak szeretik egyesek belemagyarázni dolgokba, hogy okkal történik, ezzel igazolva saját álláspontjukat

júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!