Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szégyellem, hogy szeretn...

Miért szégyellem, hogy szeretnék tiktokozni?

Figyelt kérdés

Szeretnék tiktozni, van egy szakterületem, amely kreatív, és szeretném hogy mások lássák, esetleg fellendíthetné az eladásaimat. Az instagram működtetése is okoz némi szorongást, de a tiktok az pedig méginkább okozna.

Sokan szeretnék a környezetemben, hogy elbukjak, a szakmámnak egy túlnyomó részében túl sok a sznobizmusból. Félek, hogy szakmaiatlannak kiáltanának ki, bár így meg észre sem vesznek. A családomban a tesók között is ott a féltekenykedés, félek hogy a szemembe mosolyognának, de amúgy összekuncognak a hátam mögött. Nem tátognék, nem mutogatnám magam. Az a baj, hogy úgy érzem, senki sem láthatja az igazi énemet, 30 felé nehéz nyitottnak lenni új közösségekben. Ha nem lennék gátlásos, akkor szívem szerint megmutatnám, hogy milyen jó gondolataim vannak, és humoros tudok lenni, de mivel az vagyok, annak is örülnék ha eljutna az emberekhez az, amivel foglalkozom, és erre korlátoznám.



júl. 5. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Mert ciki tiktokozni, amit talán mélyen te is tudsz. Ha nagyban akarod tolni, ne tömegember legyél.
júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér. Csak gondold át rendesen a videóid. Élni kell a kor adta hirdetési lehetőséggel.

Pont te ne férnél el a golfozó mókusok között?

júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen az, nagyon sok szekunderszégyen videó van fent. Megbélyegeznének emiatt engem is?
júl. 5. 14:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes, hasznos videók is vannak fent. Nem bélyegeznek meg miatta. Ennyi erővel sehol sem lehetne videót felrakni, mert minden oldalon van minősíthetetlen anyag is.
júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Szard le a világot.

Ha valamiben jó vagy és esetleg sikeres leszel akkor mindig lesznek olyanok akik ellened lesznek és leszólnak. Persze a legtöbb ilyen ember még semmit nem ért el az életben és irigységből teszi.


Egyébként, ha te magad örömöd lelnéd benne akkor vágj bele nyugodtan.


Tudom nagy divat lett utálni a Tiktokot meg leszólni azt aki esetleg használja vagy tartalmat gyárt oda, de pont ugyan olyan, mint a Youtube. Még mindig nem magával a platformmal van a baj, hanem az emberekkel. Ha más lenne, és majd lesz is más, akkor azt lesz divat utálni.


Ilyen álszent rosszindulatú világ ez.

júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a média típusát kell szidni azért, mert van, aki szart gyárt rajta. Újságból is létezik a Blikk meg létezik az Élet és Irodalom. Könyvből is létezik a Szürke ötven árnyalata meg Jókai művei. Tévéműsorból is létezik a valóságshow meg a tudományos ismeretterjesztő műsor. Spotify-on is fenn van barokk zene meg gondolom, Kis Grófo is (nem merek rákeresni, mert még felhasználja ajánlásokhoz az algoritmus). Tiktokon is lehet értéktelen kacatot meg értékes tartalmat találni.
júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

"Sokan szeretnék a környezetemben, hogy elbukjak"


Rá se ránts, általánosságban ilyen a magyar ember.


A címből azt hittem, fogyasztói oldalon vagy, és azt szégyelled, hogy függőként agyatlanul pörgeted a videókat, ami valóban nem jó. De ha tartalomgyártó vagy, és az minőségi, egyedi, és van is rá érdeklődő, akkor miért szégyelled?


"nagyon sok szekunderszégyen videó van fent. Megbélyegeznének emiatt engem is?"


Ellenkezőleg, éppen hogy emelné a színvonalat a normális tartalmad. Ez olyan, hogy amikor szidják pl. a Facebookot vagy a társkeresőket, hogy ilyen meg olyan pöcegödör, csak azt felejtik el, hogy ők is részei, és ők is befolyásolják az össztartalom minőségét. Tehát éppen hogy az értelmes emberek kéne hogy "leuralják" - minden ezirányú lépés éppenséggel üdvözlendő.

júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!