Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert nem lehet kimondani az...

Miert nem lehet kimondani az igazat?

Figyelt kérdés

Online rendeleseknel a 2-4 legnagyobb "arukereso" most poen, de miert nem lehet fuggetlen velemenyt irni? Mindig odairja, hogy "moderatoraink ellenorizni fogjak a velemenyet" vagy maga a bolt.


Mondom kosz, nem engeded hogy szart irjak rolad, de jot meg igen...



#tulajdonság #igazság #bekaphatják
júl. 3. 14:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
A szarozás és fröcsögés nem vélemény. Ezeknek tiltása pedig nem cenzúra.
júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Akkor menjel irjal kerdeseket velemenyt es torlik majd mert "olyan szerinte" egy moderator altal. De gyanitom mar megtortent veled. Biztos szaroztal meg frocsogtel..?


Mindegy hagyjuk. En hagynam az egeszet, max lepontoznak teged vagy engem, nem ertenek egyet, de torles ne legyen. Szolasszabadsag van (lenne), mindenkinek van velemenye akar szarozas meg frocsoges, az is velemeny, ha nem az, akkor mi, troll? Hagyjuk mar ezeket..


En az arcodba mondhatnek 10 szavas szitkozódást amit itt törölnének és jelentenének, élőben, de mar kimondtam es nincs aki befogja a szamat vagy jelentene barki is max csunyan neznenek ram.


Ezt kene mondjuk egy online rendelesnel kivitelezni, vagy ahogy valaki felvetette meg egy masik felhasznalo, hogy hogyan oldanank meg azt, hogy van egy megszallott es szetpontoz teged fel/le. Es azt ne mondd, hogy lehetetlen megoldani CAPTCHA meg ChatGPT technologiak meg azon feluli innovaciok altal. Csak annyira nem akarjak cenzurazni, hogy ne lehessen hasznalni, mert akkor kb. megszunne az internet pl. vasarlasoknal.


Egyebkent a "szarozas" vagy "frocsoges" alatt sokan mast ertenek. Valaki jogosnak tartja pl azt, hogy a lamotrigine hat a calcium feszultseg gatolt csatornakra, masik meg azt mondja, hogy szarozik meg frocsog mert azt a levetiracetam okozza. Akkor mi mi? Mert igazabol nem lehet tudni hogyan mukodik pontosan. Es ha mindkettore? Ez csak egy pelda.


De nevezz hulyenek meg minden nyugodtan.

júl. 3. 23:39
 13/15 Tesoekhoevagod válasza:
100%
Árukeresőn nem árulnak magyar helyesírási, szótárat? :D
júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"De nevezz hulyenek meg minden nyugodtan"


Rendben, az vagy.

júl. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Neked se tetszene ha valaki nagy nyilvánosság előtt azt mondaná neked: "Húhhh.. Ilyen ronda nőt még nem láttam."
júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!