Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy érzi magát az akinek van...

Hogy érzi magát az akinek van adóssága és nem adja meg? Milyen érzés nem megadni adósságot? Főleg ha nincs miből.

Figyelt kérdés

Ismerősöm tartozik es csodálkozom hogy nem sül le a pofája, mindig újabb hazugságokat talál ki logikatlanul.

Mit tegyek hogy érezze magát szarul es adja vissza?


jún. 10. 21:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10# arra hogy tudták hogy úgysem tudják visszaadni.

Ezért hogy jobb legyen a kép kértek a pénzen felül egyéb dolgokat is tőlem amiket max csak privatban reszleteznék.

Es folyton kellett vmi. Erről tudom hogy tudták hogy úgysem FOGJÁK megadni. Csak amennyire lehetett le alartak gyorsan hízni mert tudták úgyis rájövök es nem lesz több esélyük

jún. 14. 17:42
 12/14 anonim ***** válasza:
42%
Egy vascsővel "megsímogatnám" a lapockáit. Persze csak finoman. Szerintem azonnal jobb belátásra térne.
jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12# igazad van hiába pontoztak le. Az ilyen tolvaj emeherknek én is ezt kivanom 💯 es mindenki akit már megloptak 1x . Ez teljesen normális hisz aki jot tesz masodszor bem fog segiteni ha atb@sszak
jún. 28. 19:31
 14/14 anonim ***** válasza:

Én egy távoli, oldalági rokonnak adtam kölcsön. Amikor kértem, hogy kezdje el végre legalább törleszteni, azt vágta az arcomba, hogy nemrég örököltem meg apám lakását, ha meg vagyok szorulva, adjam el.


Soha, senkinek egy fillért sem!


Ha nincs mit ennie, viszek élelmet, de pénzt SOHA TÖBBET!

És erre tanítom a gyerekeimet is!

júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!