Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok olyan idióta,...

Miért vagyok olyan idióta, hogy olyan után futok, akinek egyértelműen nem kellek?

Figyelt kérdés
Jó, ez a futás dolog lehet, hogy túlzás, de tény, hogy irreálisan sokat gondolok rá annak ellenére, hogy nem tart igényt rám. Rosszul is esik, másrészt meg tényleg bánt, mert teljesen félreértettem ezek szerint a viselkedését. Nem mondom, hogy én annyira egyértelműen ki tudom fejezni az érzéseimet, de túlgondoltam vele kapcsolatban a dolgokat, most meg beütött a valóság és ez fáj.

jún. 10. 14:56
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Mellékes infó, de emiatt meg szerencsétlennek érzem magam, hogy ő éli az életét, én pedig rajta rugózom.
jún. 10. 14:59
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik, ne ostorozd magad.
jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne blamáld magad ezért, mindenki jár így élete során! Majd túl leszel rajta, elmúlik.
jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Lehet ő is titkon gondol rád, csak nem mer közeledni.
jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy idióta.

A szerelem nem ismer határokat. Sem időben, sem térben.

Nagyon jó érzés szeretni valakit akkor is, ha ő nem tud róla. 4-es is nagyon kedves gondolat!

jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszi! Volt, hogy csak és kizárólag azért mentem el egy programra, mert tudtam, hogy ott lesz. Amúgy egyáltalán nem érdekelt a dolog, most meg itt tartok ahhh.
jún. 10. 15:39
 7/26 A kérdező kommentje:
Ezek után mi van, ha más viselkedését is félre fogom érteni és mindig egy párhuzamos valóságban fogom ringatni magam és örök csalódásra leszek ítelve???😭😭😭
jún. 10. 15:44
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, ne rinyálj már..
jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ha válaszolni nem tudsz érdemben, akkor pszt!
jún. 10. 15:54
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te most plátói szerelmes vagy? Próbálj meg finoman ráírni a kiszemeltedre, a gesztusaiból látni fogod, hogy mennyire érdekled őt. Nem kell ajtóstól a házba rontani.
jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!