Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok olyan idióta,...

Miért vagyok olyan idióta, hogy olyan után futok, akinek egyértelműen nem kellek?

Figyelt kérdés
Jó, ez a futás dolog lehet, hogy túlzás, de tény, hogy irreálisan sokat gondolok rá annak ellenére, hogy nem tart igényt rám. Rosszul is esik, másrészt meg tényleg bánt, mert teljesen félreértettem ezek szerint a viselkedését. Nem mondom, hogy én annyira egyértelműen ki tudom fejezni az érzéseimet, de túlgondoltam vele kapcsolatban a dolgokat, most meg beütött a valóság és ez fáj.

jún. 10. 14:56
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nem plátói sajnos, de lehet az jobb lenne. Ráírtam, de nem volt valami sikeres.
jún. 10. 16:08
 12/26 anonim ***** válasza:
51%

10-es tök jót írt.

Szerintem Kérdező, te lány vagy. Amennyiben igen, ne izgulj, idővel változik a helyzet mindenképp. Majd jön egy másik erős érzés, és kioltja ezt.

Amennyiben te vagy a férfi, tegyél még egy próbát vele: nem biztos, hogy első alkalommal igent tud mondani valaki, aki szíve szerint azt mondana...

jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok, de így is nagyon nagy szenvedés árán tettem meg az első lépést úgymond és már nincs merszem nyomni magam, ha látszik, hogy nem vevő rám. Szerintem ciki, hogy félreértettem és nem jártam sikerrel.
jún. 10. 16:25
 14/26 anonim ***** válasza:
55%

Nem baj, ne aggódj rajta. Elmúlik majd.

Udvarolnia a férfinak kell. ;)

jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tetted meg az első lépést? lehet emésztődik még rajta
jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
2,5-3 hónapja nagyjából.
jún. 10. 17:14
 17/26 A kérdező kommentje:
Meg hág ugye, amit nagyon akarunk, azon általában nem kell sokat gondolkodnunk.
jún. 10. 17:15
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már így. Nem is egyszer. Érdekes mód, ha egy ember annyit mondott, hogy nem vagyok neki szimpi, nem törődtem vele, de volt pár ember akinél ez nem sikerült.

Néha az igyekezetem pont rosszul sült el vagy a közeli ismerősök vették észre, hogy megszállott lettem vagy az illető saját maga és ijesztette meg.


Én sem értettem mi van, de kényszeresen futottam a szekér utám ami nem vett fel. Már nem tudtam ez szerelem vagy pszichiátrián a helyem vagy mi van.


Aztán leültem és kielemeztem a dolgokat és rájöttem, hogy nem konkrétan az illető szimpátiájára volt szükségem, hanem a saját múltammal volt a gondom.


Én nekem nem voltak mély, hosszú barátságaim, mindig irigyeltem azokat akiknek volt valaki akivel felnőttek. Voltak barátok, de minősegben egyik sem volt az, mint egy tényleg mély barátság. Ha szerveztem bulikat, összejöveteleket, kb senki el nem jött, engem se nagyon hívtak sehova. Emellett otthon mindig megkaptam, hogy buta vagyok, műveletlen vagyok, stb. Sok ember ki is használt, mert konfliktuskerülő buta liba voltam és még röhögtek is rajtam, de otthon is csak annyi volt a reakció, hohy ez az én hibám volt.


Viszont felnőttként egyes emberekben olyan tulajdonságokat láttam meg, amit én is akartam, voltak barátaik, volt egy párjuk, tök sok dolgot csináltak, mindenre kaphatók voltak és mindenki szerette őket.


Ezért volt az, hogy kényszeresen el akartam nyerni a szimpátiájukat. Olyanok voltak amilyen én is akartam lenni és egyrészt talán úgy éreztem volna, hogy akkor én is értékes leszek, ha szeretnek engem, másrészt meg nekem is lett volna egy sikerélményem, hogy egy ember akire felnézek szimpatikusnak tart.

jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
#17 De, van úgy, hogy a körülmények miatt nagyon sokat kell gondolkodnunk, hiába egyértelműen akarjuk.
jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Biztos van ilyen eset is, de 3 hónap nagyon hosszú idő. Nem?
jún. 10. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!