Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok olyan idióta,...

Miért vagyok olyan idióta, hogy olyan után futok, akinek egyértelműen nem kellek?

Figyelt kérdés
Jó, ez a futás dolog lehet, hogy túlzás, de tény, hogy irreálisan sokat gondolok rá annak ellenére, hogy nem tart igényt rám. Rosszul is esik, másrészt meg tényleg bánt, mert teljesen félreértettem ezek szerint a viselkedését. Nem mondom, hogy én annyira egyértelműen ki tudom fejezni az érzéseimet, de túlgondoltam vele kapcsolatban a dolgokat, most meg beütött a valóság és ez fáj.

jún. 10. 14:56
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
#18 Érdekes, amit írsz.
jún. 10. 19:11
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy idióta, csak szerelmes, természetes dolog. Előbb-utóbb el fogod felejteni remélhetőleg, ne aggódj! Mellesleg én is ugyanebben a szituban vagyok, bár kissé bonyolultabb a helyzet, mert a hölgy a barátom és férjnél is van. 2 hónapja ismerkedtünk meg, 1 hónapja érzek többet iránta. Ráadásul gyakorlatilag napi szinten beszélünk vagy chatelünk és találkoztunk is már. Nagyon gyorsan kialakult köztünk a szimpátia. Olyan mélységig ismerjük egymás magánéletét, mintha nem is barátok, hanem testvérek lennénk. Szülinapomra ajándékot is vett, amikor még csak 1 hónapja ismertük egymást. Mivel férjnél van, gerinctelen dolognak tartanám, ha rástartolnék, nem is fogom megtenni. Viszont így a kapcsolattartás nekem egy kínzással ér fel, így fogalmam sincs mit tegyek: megszakítsam vele a kapcsolatot teljesen vagy maradjunk barátok. Már most olyan mélységű a kapcsolatunk, hogy az is fájna, ha véget érne. Szóval, patthelyzet van... Bocs, hogy ezt leírtam, de csak azért tettem, hogy lásd, hogy a tiednél van bonyolultabb szitu is!
jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem tudhatod, hogy az én helyzetem mennyire bonyolult, mert nem írtam le direkt, mindenesetre kívánom, hogy tudd magadban rendezni mihamarabb!
jún. 10. 22:39
 24/26 anonim ***** válasza:
51%

#22 Amikor napi szinten elkezdtetek dumálni, azért gondolhattál volna erre :(

Lehet, hogy mindketten benne vagytok már. Tisztázzátok le, mire vagytok képesek együtt. A barátság nagyon szép dolog, lehet azt is csinálni, a legnemesebb emberi cselekedet. Viszont ha szerelem is van, az birtokolni akar, és ezen a hormonok sem segítenek. Nehéz lesz árral szemben úszni. Ha azt nézzük, hogy mennyire jól kijöttök egymással, akkor elgondolkodtató, hogy nem kellene-e mindenáron ragaszkodnotok egymáshoz? Ritka az, ha ketten ennyire összhangban vannak. Ezekre már te is gondoltál, ugye?


#23 Nézőpont kérdése a 3 hónap. Szexkapcsolatnál sok. Mélyebb érzésekkel éveket is lehet várni. Ha romantikus szerelemre vágysz, hagyd ezt az embert, mert a férfi dolga az udvarlás, kezdeményezés. Tudom, könnyü mondani...

jún. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Persze, hagyom, már teljesen letettem róla, csak gondolati szinten még nem jutottam túl rajta.
jún. 11. 15:56
 26/26 anonim ***** válasza:
22 Napi szinten beszélni valakivel és nem a munkahely miatt, az nem nő-férfi barátság. Az már párkapcsolatban szokott előfordulni. Úgyhogy idáig nem kellett volna eljutni ha ő házas, vagy akkor váljon el.
júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!