Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másnak is mutogattak már a...

Másnak is mutogattak már a buszról?

Figyelt kérdés
Nekem például felnőttek xD

jún. 6. 14:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy eset ugrik be, de simán lehet, hogy volt azért több is.

Akkor a zebránál álltam, vártam, hogy végre zöld legyen, és néztem a lámpát. Mellettem volt egy buszmegálló, éppen lassan gurult is be egy busz, aztán a szemem sarkából láttam, hogy valami fura mozgás volt az egyik ablakánál. Két, ránézésre középsulis, csaj mutogatott mindenfélét, gondolom nekem, mert nem volt körülöttem senki. Bemutattak, ilyen "kettyós vagy" jelzés is volt, én meg kiröhögtem őket. Még pont láttam a döbbenetet az arcukon :D

jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11

De miért jó ez?

jún. 7. 10:31
 13/14 A kérdező kommentje:
Gondolom nem is ismertek
jún. 7. 10:31
 14/14 anonim ***** válasza:

Sosem láttam még őket addig, szóval még csak nem is ismertek.

Szerintem azt hitték, ez menő, meg milyen vagányak ezzel, vagy nem is tudom.. Vagy lehet, csak fiatalság bolondság. Mindenesetre, egy bizonyos szint felett ilyet (szerintem) nem szokás csinálni.

jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!