Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Coming out című magyar...

A Coming out című magyar filmben mit akartak mondani amikor mutogattak?

Figyelt kérdés
A 23 percnél és 28 másodpercnél van az a jelenet. De mit akartak mondani azokkal a mutogatássokkal. A meleget értettem meg a nácit, de volt még valami, pont azzal kezdték a mutogatást és azt nem értettem mi.

2020. nov. 5. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi mást jelenthetne homoszexuálison kívül?
2020. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=3ol3MPao1Nw&23m28s


Pl. amikor az mondja a Scherer Péter, hogy:


Én meg olyan (kézjel) aki közben meg (kézjel).


Ennek csak úgy van értelme, hogy én meg olyan meleget ismerek, aki közben meg neonáci.


Az az illegetés, amit meg te melegnek fordítottál szerintem azt jelenti, hogy b_zisan viselkedik valaki.

2020. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De mielőtt azt mondta volna a Scherer Péter, amit te is mondtál részt: ,,Én meg olyan (kézjel) aki közben meg (kézjel)."


Előtte a Für Anikó karaktere meg mutatta a buz*is viselkedés kézjelét és utána meg keresztet vetett. Tehát azt mondta, ha jól értettem, hogy ismer olyan meleget (NYÍLTAN meleget ahogy a mutogatás elején mondták) aki keresztény. És mivel a neonácikat is felhozták a mutogatásban, ezért nem lehet, hogy a másik meg (amit Scherer Péter mutatott) az zsidó akart lenni? Mert az én szemszögemből kampós orrot mutatott, de nem vagyok biztos benne, hogy jól értelmezem, lehet, hogy tévedek.

2020. nov. 18. 23:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!