Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Coming...

Mi a véleményetek a Coming Out című filmről?

Figyelt kérdés
Szerintetek sérti a melegek jogait vagy nem , ha igen miért ? Tetszett-e a film ?
2013. dec. 26. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért sértené a jogaikat? A heterós filmek sértik a heterók jogait?
2013. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A melegek nagyon mérgesek erre a filmre, hiába nem nézték meg, de amiatt, hogy kifigurázzák a viselkedést. Sztereotípiákról beszélnek.

Én hetero vagyok, én a Csányi Sándor miatt néztem meg a filmet. De, ha valaki meleg, annak sértő lehet. Nem egy észkombájn film, de vígjáték és romantikus. Hát... kicsit sérti a melegek jogait, de ugyanúgy rengeteg film sérti a szőke nők jogait vagy az anyák jogait, akit a fiatalok (gyermekek) mindig idegesítőnek és idiótának állítanak be, akinek nincs nemi élete, rossz a frizurája stb.

Én azt javasolnám, hogy aki kritizálni akarja, előtte mindenképpen nézze meg! Mivel azt is nevetségesnek találtam, amikor a Harry Potter könyveket mindenféle egyház elítélte, anélkül, hogy elolvasta volna.

2013. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem a melegek szidják a filmet ,hanem hirtelen mindenki védeni kezdte a melegek jogait ,de ők nem a melegek
2013. dec. 27. 14:22
 4/5 anonim válasza:
Kövezzetek meg, én imádtam. Vicces, aranyos, nem mindennapi kis magyar film és szerintem remek alkotás. Miért ne lehetne erről filmet csinálni? Talán titok? Ezekkel ugyanúgy mindenki tisztában van, hogy mennek a szidalmazások stb. Elég sok filmben van meleg szereplő, hát ez a film meg pont rájuk összpontosít. Alig várom hogy kiadják vagy hogy online meg tudjam szerezni és megnézni mégegyszer.
2014. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon tetszett :)
2014. jan. 6. 23:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!