Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy rendelést ami utánvétes...

Ha egy rendelést ami utánvétes átvételi ponti csomagot nem veszek át akkor mit csinálnak? Visszaküldik és ennyi?

Figyelt kérdés

Van egy csomag amit nem akarok atvenni, mert ramentem, hogy rendeles torlese. Erre most meg azt latom, hogy kiszallitva a megjelolt atveteli ponton, ez az emag. Szombat van, nem akarok penzt meg idot pazarolni ra, mert draga, de a rendelest toroltem mar 1 hete kb. Ezek meg SMS-ben irogatnak, hogy vegyem at, eloszor azt hittem, hogy spam, aztan ma irt megint.


Ha nem veszem at utanvettel akkor mi gond lesz kesobb



jún. 1. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Visszaküldik, ennyi. Írj nekik hogy élsz a 14 napos elállással, hogy hivatalos legyen a dolog.
jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Marmint kinek irok? A ceg aki kozvetiti a rendelest, vagy a feladonak?
jún. 1. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Akitől megrendelted.
jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a visszaszállítás díját ki kell fizetned.
jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
irtam nekik aszf tol kezdve mindent emailt + a feluletukon rendeles visszavonas, boven benne vagyok a 14 napban, az aszf ben meg nem nekem kell a vissz.teritesi dijat fizetnem ilyen esetben, le van ez irva. + a sajat szabalyzatuk is. De ugyanott van bontatlanul a csomagponton szoval ha barmit kernek a telot lecsapom mint a legyet.
jún. 1. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!