Akkoriba meg a gazdalkodas ment. Volt az embernek 1000 dolga. Mi is gazdalkodunk este jo bekapcsolni a tevet de heti 1 alkalom miatt nem mennenk falnak.. el toltenenk kellemesen azt az idot :D
máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
2/18 anonim válasza:
Eleve nem is volt minden háztartásban TV a másik hogy ez volt a megszokott most az van megszokva hogy van adás így ha most vetetnék be a szünnapot akkor már valószínűleg lenne hőbörgés
Persze vegyük úgy hogy nincs internet se
máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
3/18 anonim válasza:
Fordítva alakult ki. Nem elvettek a hét napi adásidőből és nem egyből így indult a tévézés, hanem folyamatosan bővítették. A kérdést egy olyan szemszögből írtad ki, amelyik korszakban mindent a számítástechnika ural, köt össze, és nélküle megáll az élet.
Másrészt abban a politikai rendszerben a lázadozás mást jelentett, más súlya és következménye volt. Az, amit ma meg lehet csinálni, hogy otthon a net előtt úgy fröcsögöd tele a netet következmények nélkül, ahogy csak bírod szusszal, azt nem lehet pár évtizeddel korábbra kivetíteni.
máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
4/18 anonim válasza:
A Kossuth rádión halgattuk hétfőnként a Rádiókabarét.
máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
5/18 anonim válasza:
Akkor volt szex.
máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
6/18 anonim válasza:
Mivel korábban sem volt hétfőn adás, ez volt a természetes. Lázadás azért lett volna, ha elmarad a Szabó család a rádióban :)
máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
7/18 anonim válasza:
A szombat is csak 1981-óta számít szabadnapnak, addig munkanap volt. Amíg valami nem létezik, senki sem lázad a hiánya miatt.
máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
8/18 anonim válasza:
Rádiókabaré csak egyszer volt egy hónapban. Max egy ismétlés. De a hétfő délutáni programsorra most is emlékszem. Iskolai szünetben mindig ez volt. Délelőtt tematikus volt, viszonylag normális műsorokkal, közvetlen a hírek előtt egy regény, novella felolvasós műsor volt, talán húszperces (egyre emlékszem: kiskamarámban gyertyát gyújték - a sztori elég gyenge volt, de a címe emlékezetes), délben krónika vagy mi, szóval hírek, aztán ki nyer ma, a délután akkor lett érdekes, mikor a kettőtől ötig kezdődött (előtte vízállásjelentés:)). Aztán ifjúsági műsor, esti mese (18.15 vagy 45, ha jól emlékszem), aztán esti krónika és utána általában valami komolyzene.
máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
9/18 anonim válasza:
A kettőtől ötig volt a kívánságműsor, amikor a műsornak levelet író hallgatók zenei kéréseit teljesítették:)
máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
10/18 anonim válasza:
Volt olyan is, amikor minden második szombat volt munkanap.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!