Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kopognak rá az emberre...

Miért kopognak rá az emberre egy nyilvános wc-ben?

Figyelt kérdés

Szituáció a következő: női wc, mindegyik foglalt, sorbanállás van. Elég gyorsan cserélődnek az emberek, valószínűleg mindenki csak pisil, és láthatóan van olyan is, aki kezet sem mos a mosdóknál, csak tempózik kifelé. Így persze, hogy szinte percenként cserélődnek a fülkékben az emberek. A sor halad.


Egy fülke marad csak mozdulatlanul; na nem órákra, hanem csak 10 percre.

Ez idő alatt 2x kopogtak rá durván az emberünkre, mondván, hogy igyekezzen.


Egy valamibe nem gondolnak bele ezek az emberek: nem aludni vagy m@sztizni ment oda az ember lánya. Oka van, hogy használja a wc-t, és a wc-használatnak számtalan más oka is lehet még, nemcsak a 10 másodperces pisi.


Az első az, hogy nagydologra ment. Az nem 10 mp, főleg, ha nehezebben jön ki, de mégis van székelési inger. Akkor álljon fel, és jöjjön ki a s@ggéből lógó sz@rral azért, mert rákopogtak?


A másik a hányás. Lehet csöndben hányni, ha nagyon kell, még öklendezni se nagyon kell előtte. S egy ekkora forgalomnál, ahol megy a locsi-fecsi, ajtócsapkodás percenként, kézszárító dübörgő zaja, mert mind az összes megy folyamatosan, ki hallja azt meg, ha valaki az egyik fülkében a lehető legcsendesebben hány? Oda is kell 10 perc, míg összeszedi magát. Ha rákopogtak, menjen ki és hányja le őket?


A harmadik a görcsölő menstruáció. Ha épp a legnagyobb görcsei vannak, miközben folyik belőle a vér, akkor minden kifelé kívánkozik. Akkor van egyszerre hányás és szűnni nem akaró f@sás is. Ekkor nem tudja az ember lánya, hogy melyik felével üljön a wc-re.

Ha rákopognak, attól vajon hamarabb ki tud menni?


Ettől kaptam agyvérzést és egy visszafojtott dührohamot nemrég. Igen, velem esett meg. S mikor kimegyek, még jó hangosan meg is kérdezi pár ismerős, hogy MIT CSINÁLTÁL ENNYI IDEIG??

Erre mit lehet mondani a "mi közöd hozzá, b@meg" -en kívül?


2023. okt. 28. 21:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bunkók voltak, ennyi. Nem értik, hogy vécézel???
2023. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A masik igen folyamatosan cserelodnek az wcben az emberek. De van olyan hely, ahol nem latod h pl foglalt e. Ilyenkor jobb kopogni. Ha foglalt is se biztos ha van zar, h hasznalja.


Egyszer mentem egy tescoba mosdoba, rohanasban voltunk, mindenki csak ram vart kint a kocsiban siettem. Senki nem volt bent rajtam kivül, a fulkek alatt res volt. Igy az ajtot nem zartam magamra, hallottam jott valaki. Hat gondoltam nem baj, van meg rajtam kivül 19 fulke. Hat ott gugoltam letolt bugyival. Rendesen kitarta az ajtot, majd elnezest kért. A takarito volt az, ő a jelzest figyelte, h nem volt elforditva.

2023. okt. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%
Az átlagember egy átlag-nyilvánoswc-be csak rendkívül sürgős esetben megy be, halaszthatatlanul sürgős ügyben. Ennek az akciójának általában hamar vége van. Az átlagember nem rehabilitálódni jár nyilvános WC-be. De te nyilván nem átlagember vagy.
2023. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13-as, te debil vagy?

Az átlagember nem sz@rni jár egy nyilvános wc-be, mert ott csak pipilni illik?

Nyilván a menszeszgörcsét is hazaviszi, ha ott önti el a vér, meg a cifraf@sást is, ha ott jön rá...


Komolyan kérdezem, hogy te normális vagy?

Elolvastad, amit kiírtam?

2023. okt. 30. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!