Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kezelitek ha valaki...

Hogy kezelitek ha valaki nyilvánosan Sződ titeket?N

Figyelt kérdés
Velem sokszor fordult elő de nem tudtam kezelni.
2022. aug. 22. 22:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
szid
2022. aug. 22. 22:10
 2/11 A kérdező kommentje:
egyébként nem tudom kik vagytok de szeretlek titeket ❤️
2022. aug. 22. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem nagyon tűröm el. Ha munkahely, lelépek. Ha egyéb, megszakítom vele a kapcsolatot.
2022. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Velem az utcán szokott előfordulni, a külsőm miatt rendszeresen szidnak idegenek. Úgy teszek mintha nem hallanak vagy nem érdekelne, de közben meg akarok halni és alig várom, hogy haza érjek és bőgjek.

Ez nem túl jó mód, szóval ne így kezeld.

2022. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Katona Dius ***** válasza:
68%
Ha én meghallom,hogy valaki szid,akkor odamegyek elé,hogy akkor mondhatja a szemembe is. Amelyik tökösebb,az mondja és megbeszéljük a problémát. Amelyik befosi,az ott hagy. Utána általában már nem hallom őket rólam beszélni.
2022. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A fene tudja!

Utoljára általános alsó tagozatban szidott a tanító néni nyilvánosan. Azóta felnőttem és nem tapasztalok ilyet.

Persze ettől még lehet, de én nem tudok róla szerencsére.

2022. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Azt azért tud hogy én jobban szeretlek mint te. 💓
2022. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögöm. Egyáltalán nem tud érdekelni. Ha meg nagyon alpári általában 2 mondatból lealázom és elkussol. De elég ritka, hogy valakivel összekapjak akárhol, már csak az alkatom miatt is.
2022. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Régebben nem esett jól, manapság viszont eljutottam oda hogy ha ilyen előfordulna (ritka szerencsére) úgy visszakapja kamatostul hogy amit ő mondott nekem az bóknak fog hatni.
2022. aug. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Meg szoktam kérdezni, hogy mi a probléma és miért van szükség erre.



Lehet velem beszélni, elfogadom a kritikát, azonnal lehet szólni, ha valami nem oké, nem kell megvárni, amíg eszkalálódik. Ha mégis, akkor meg törekedjünk már a megoldásra. Én nyitott vagyok rá, de arra nem, hogy rágalmazzanak. Semmi értelme és célja nincs, akkor miért kell csinálni, miért kellene elfogadnom, hogy más csinálja velem?


Egész tinikoromban/fiatal felnőtt koromban azzal tették tönkre a közösségi életem, hogy mások előtt szidtak és aláztak. Felnőtt vagyok, aki többé nem hajlandó félelemben élni és visszafogni magát szar emberek miatt. Ha meg tudjuk beszélni, meg tudjuk beszélni, ha nem, akkor üdvözlöm a porondmestert.

2022. aug. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!