Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kopognak rá az emberre...

Miért kopognak rá az emberre egy nyilvános wc-ben?

Figyelt kérdés

Szituáció a következő: női wc, mindegyik foglalt, sorbanállás van. Elég gyorsan cserélődnek az emberek, valószínűleg mindenki csak pisil, és láthatóan van olyan is, aki kezet sem mos a mosdóknál, csak tempózik kifelé. Így persze, hogy szinte percenként cserélődnek a fülkékben az emberek. A sor halad.


Egy fülke marad csak mozdulatlanul; na nem órákra, hanem csak 10 percre.

Ez idő alatt 2x kopogtak rá durván az emberünkre, mondván, hogy igyekezzen.


Egy valamibe nem gondolnak bele ezek az emberek: nem aludni vagy m@sztizni ment oda az ember lánya. Oka van, hogy használja a wc-t, és a wc-használatnak számtalan más oka is lehet még, nemcsak a 10 másodperces pisi.


Az első az, hogy nagydologra ment. Az nem 10 mp, főleg, ha nehezebben jön ki, de mégis van székelési inger. Akkor álljon fel, és jöjjön ki a s@ggéből lógó sz@rral azért, mert rákopogtak?


A másik a hányás. Lehet csöndben hányni, ha nagyon kell, még öklendezni se nagyon kell előtte. S egy ekkora forgalomnál, ahol megy a locsi-fecsi, ajtócsapkodás percenként, kézszárító dübörgő zaja, mert mind az összes megy folyamatosan, ki hallja azt meg, ha valaki az egyik fülkében a lehető legcsendesebben hány? Oda is kell 10 perc, míg összeszedi magát. Ha rákopogtak, menjen ki és hányja le őket?


A harmadik a görcsölő menstruáció. Ha épp a legnagyobb görcsei vannak, miközben folyik belőle a vér, akkor minden kifelé kívánkozik. Akkor van egyszerre hányás és szűnni nem akaró f@sás is. Ekkor nem tudja az ember lánya, hogy melyik felével üljön a wc-re.

Ha rákopognak, attól vajon hamarabb ki tud menni?


Ettől kaptam agyvérzést és egy visszafojtott dührohamot nemrég. Igen, velem esett meg. S mikor kimegyek, még jó hangosan meg is kérdezi pár ismerős, hogy MIT CSINÁLTÁL ENNYI IDEIG??

Erre mit lehet mondani a "mi közöd hozzá, b@meg" -en kívül?


2023. okt. 28. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Megmondani talán? Miért várod el, hogy gondolatolvasó legyen a környezeted? Rádkopognak, akkor egy "bocsi, rosszul vagyok, sokáig fog tartani"-t nehéz kinyögni?

Általában aki rosszul van, nem szokott plázákban, nyilvános wc-ben mászkálni, ezért nem gondolják, hogy 10 percekre bezárkózol és ezért kellene kikiabálni.

Sajnálom, de veled van a probléma. Kezeltesd magad.

2023. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
A kopogásra az az adekvát válasz, hogy "foglalt". És nem kell felháborodni rajta. Én mondjuk, ha a fülkeajtó nem ér a földig, kissé le szoktam hajolni és bekukkantani, látok-e ott lábakat. Ha igen, akkor nem is kopogok. De nem mindenki ilyen rafkós, mint én. Vagy csak nehezebben hajol.
2023. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

"Nem masztizni járnak oda"

Na nehogy azt hidd, van ám olyan is.


Mondjuk igen, sokan csak bekopognak és választ várnak hogy itt vagyok/sokáig fog tartani, nem kell annyira szívre venni.


Mondjuk egyszer egy román vonatállomáson olyan is volt hogy rossz volt a zár a WC-ben, pont ment a hasam, bekopoktak azért, mondom benn vagyok, de erre azért benyitnak és be is jönnek egy másodpercre, aztán egy "oh bocsi" után kimennek. Mondom ilyen nincs, még az ajtót is nyitva hagyták..

2023. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Én sem értem, minek kopogtatnak. Ha belülről zárva van az ajtó, gondolhatják, hogy van bent valaki.........
2023. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát mert nem megnyitják az ajtót, hanem helyette kopognak.


Egyébként én ezért nagyon szeretem azokat az ajtókat, ahol ha nincs ráfordítva a zár, akkor egy kis zöld sáv látszik, ha meg ráfordítják belülről, akkor egy piros sáv. Csak rá kell pillantani, és rögtön egyértelmű, melyik foglalt, melyik szabad. Itt csak akkor lehet lukra futni, ha valaki elfelejti bezárni magának. :-)

2023. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Még az a szerencsés kivétel, ha kopog, mert a legtöbb húgyagyú csak beront, mint a rinocérosz, ajtóstol. Se egy bocs, se semmi. Mégha kiorditok, hogy foglalt b+! Akkor is megrántja a barom az ajtót.

Minimális kultúra sincs jelen sajnos.

2023. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tévedés, hiába kiabáltam ki, hogy foglalt, ők mindkétszer úgy kopogtak rám, hogy igyekezzél már! De ezt írtam a posztban is.

Tehát nem a sima kopogással van a baj, hanem az erőteljes, sürgető kopogással, miközben bekiabálják, hogy igyekezzél.


Így már érthető?

2023. okt. 28. 21:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát az tényleg bunkóság, azon nem csodálom, hogy kiakadtál.


De egyébként ott több fülke is volt, ugye? Szóval a többiben sorra került mindenki. Azt meg meg kell érteni, ha valakinek nagyobb gondja van és nem csak hipp-hopp pisilni ugrik be.


Vagy esetleg tudták, hogy te vagy bent és rád vártak? Mondjuk akkor is bunkóság siettetni. Sőt, még ott maradni is. Ki kell menni és a WC előtt kell megvárni.

2023. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, volt több fülke. 5 fülke volt, abból egyet -ó, borzalom- lefoglaltam 10 percre.

Ők meg csak annyit láttak, hogy 4 ajtó percenként nyílik, 1 meg nem. Így a másodiknál már úgy belémjött a drukk, hogy menni kell (pedig az agyam tudta, hogy nem, mert ott egye meg a fene azt, aki rámverné az ajtót, de a zsigeri ösztönöm miatt automatikusan összerándultam), meg az ideg, hogy belém is sült minden, a gyomrom meg felkavarodott, nagyon rosszul lettem.

Kedvem lett volna a "majd mindjárt" mellé kikiabálni azt is, hogy nem hagynál békét nekem a wc-n, bmeg? Még az állatot se zavarják közben!!

2023. okt. 28. 22:04
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
"Fossak a lábadra?" a helyes válasz arra, ha dumál a majom, hogy igyekezzél.
2023. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!