Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, hogy fenn...

Mit csináljak, hogy fenn tudjak maradni este legalább 23:30-ig? És ne legyek már mindig este 22:00 kor hulla?

Figyelt kérdés

Azokat csodálom itt az oldalon, hogy még este későn vagy éjjel is milyen aktívak! Válaszolgatnak kérdésekre, tesznek fel kérdéseket, ők nem lesznek álmosak? Hogyan csinálják?

Sokszor régi kéréseket válaszokat olvasva nagyon fiatal gyerekek is fenn tudtak lenni az oldalon még fél 12 kor vagy később is. Ők hogyhogy nem lettek álmosak akkor? Mit csinálnak ,hogy nem álmosak?



2023. jún. 15. 06:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Később kelnek pl.
2023. jún. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Sajnos és 7-nél vagy Fél 8-nál nem tudok később kelni de ha már fél 8-ig alszok az már későnek számít. Nem értem miért nem tudok tovább aludni? Valahogy tovább kéne aludnom....
2023. jún. 15. 06:19
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne tovább aludnod, pont a legjobb időre álltál be szerintem, bár nekem az élet a prioritás és nem az hogy éjfélkor egy anonim oldalon tudjak írogatni.
2023. jún. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 nebb67 válasza:
100%

Szerintem ez így pont jó!

Én kb 11kor fekszem és 5kor kelek suli miatt(hajnal)

2023. jún. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az, hogy valaki ébren van, nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem álmos. Mondjuk én hétköznap szintén 7-kor kelek, mint te, de nem tudnék éjfél előtt lefeküdni.
2023. jún. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak a bagoly típusok és vannak a pacsirták. A bagoly későn fekszik, későn kel (ha megteheti) a pacsirta korán fekszik, korán kel (akkor is, ha alhatna sokáig)

Én szívesebben lennék pacsirta típus, mert azt képzeld el, hogy éjfél előtt akkor se tudok elaludni, ha 4-kor kelnem kell. Elég pocsèk egész nap álomkórosnak lenni, majd estére tele leszek energiával és megint éjfélig fent vagyok. Szóval én szívesen cserélnék veled.

2023. jún. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak különböző módszerek, de amúgy sokra nem mész velük, ha ez nagyon jellemző rád. Mindenkinek van egy saját biológiai órája. Ez nem egyforma és átállítani nagyon nehéz. Alapvetően vannak az éjszakai baglyok és a hajnali pacsirták. Te hajnali pacsirta vagy, szóval szenvedés lenne átállnod. Én éjszakai bagoly. Simán fent vagyok egész éjjel, de a reggeli keléstől meghalok. Sokszor akkor is, ha korán fekszem le. Próbáltam átállni, de sokkal kevésbé voltam energikus és kedvtelenebb lettem. Ez van, ezt dobta nekünk a gép...

Viszont örülhetsz, mert a társadalom téged díjaz. Ha megnézed, az iskola és a munkahelyek a reggeli keléshez vannak beállítva. Az éjszakai pacsirták sokszor megkapják, hogy lusták...

2023. jún. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Milyen módszerekkel tudok kicsit áttálni?
2023. jún. 15. 07:58
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen át akarsz állni akkor maradj fent tovább. Ha nem bírsz akkor aludj egy fél órát délután mikor van időd.
2023. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért akarsz "átállni", hogy éjfélkor gyakorizhass?
2023. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!