Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van még olyan hely Magyarorszá...

Van még olyan hely Magyarországon ahol nyugodt falusi élet van, és barátságosak az emberek?

Figyelt kérdés
Sok felé jártam, de sajnos az a tapasztalatom, hogy Nyugat Magyarországon a túlzott modernizáció elfajult, Délre( Baranya) meg szegény és nem túl kedvesek az emberek, Alföld( Bács Kiskun) - nagyon tartózkodóak az emberek az idegenekkel(, kimondottan bunkók. Békés-Hajdu Bihar-Szabolcs=fogalmam sincs.....van ötlete valakinek hova érdemes menni annak aki nyugodt falusi életre vágyik, házi állatokkal?

2023. jan. 24. 13:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Békés megye, bocsánat, vármegye, alighanem elég békés :)


#8


Én ezekről a Krisnásokról nem tudok semmit, csak így messziről szimpatikusnak tűnnek.

2023. jan. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Állandó pletyka vidéken. Minden dolgot felnagyítva megmásítva adbak tovább. Én 2X éves vqgyok JNSZ megyében itt még arcszőrzetet növesztesz már leköpnek, kieszélnek az emberek. Nagyon gáz a vidéki élet, rendes fusztráció van az itteniekben mert mindenért megszólják az embert. A fiatalok menekülnek innen. Amúgy Jászboldogháza ahol lakom.
2023. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azért nem hiszem, hogy mindenhol ilyen lenne.....🤔
2023. febr. 4. 19:56
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát én ezt láttom felénk.Utolsó voltam.
2023. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gy-M-S Sopron vármegye legrosszabb települései Iván, Bősárkány, Fertőrákos és Ágfalva! Ágfalva az abszolút Scheiße! 💩
2023. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nemrég jártam Romániában, és sajnos meg kellett tapasztalnom, hogy az ott élő magyarok azok, akiket te keresel, mert nálunk sajnos már nincs ilyenre példa.

Az a magyarság, az a magyar kultúra, ami ott él, egy szomorú tükre a miénknek: nézzétek meg milyenek voltunk és mivé lettünk 100 év alatt. Nem hittem, hogy létezik még ilyen.

Ott nem utálják egymást az emberek, senki nem tartja indokolatlanul többre magát a másiknál, képesek összetartani egy közös cél érdekében, IGAZ magyarok, akik küzdenek, és el akarnak érni valamit. És hogy egy ott élőtől idézzek a történelmi Magyarország-fanoknak: "amíg a magyarországi magyarok nem tudnak egymással magyarként viselkedni, addig mi nem akarunk Magyarországhoz tartozni". És teljes mértékben megértem. Félnek, mert nehezen tűrik meg őket a románok, de mégis sokkal boldogabbak, mint mi itt besavanyodva, egymást gyűlölve.

2023. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!