Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van még olyan hely Magyarorszá...

Van még olyan hely Magyarországon ahol nyugodt falusi élet van, és barátságosak az emberek?

Figyelt kérdés
Sok felé jártam, de sajnos az a tapasztalatom, hogy Nyugat Magyarországon a túlzott modernizáció elfajult, Délre( Baranya) meg szegény és nem túl kedvesek az emberek, Alföld( Bács Kiskun) - nagyon tartózkodóak az emberek az idegenekkel(, kimondottan bunkók. Békés-Hajdu Bihar-Szabolcs=fogalmam sincs.....van ötlete valakinek hova érdemes menni annak aki nyugodt falusi életre vágyik, házi állatokkal?

2023. jan. 24. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Őrségben nézz körül. Hiába van közel Ausztriához és Szlovéniához, ott mégsem fajult el a túlzott modernizáció.
2023. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Ózd és környékét tudom ajánlani.
2023. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ózd és környéke szerintem veszélyes hely, ismerősömet kirabolták ott késsel.....
2023. jan. 24. 13:57
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Van.
2023. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Első körben én is az őrséget mondtam volna, esetleg Szabolcs keletibb része.
2023. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem olyan, amelyik minden kritériumnak megfelel, nincs.

ha minden egyéb szempontból jó hely, akkor ezen fog megbukni:

"nagyon tartózkodóak az emberek az idegenekkel"

minden olyan közösségben, ami kicsi, összetartó és jól működik, tartózkodóak az idegenekkel, mivel nem akarják kockáztatni, hogy a ki-tudja-mifelé idegenek esetleg szétbarmolják a közösségüket.

2023. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
2023. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#7: hát arról azért lenne mit mesélni.. :D Köztük élni vagy csak néha ellátogatni hozzájuk ég és föld.
2023. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről nagyon nehéz megmondani, hogy "milyenek az emberek" valahol. Ez szerintem csak élesben derül ki, hogy lesznek e emberi kapcsolataid vagy sem. És mégha másnak lettek abból sem következik, hogy neked is lesznek. Ez kemény dió.
2023. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Békés megye milyen? Állítólag ott megállt az idő....
2023. jan. 25. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!