Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lenne a helyes út? Dilemma

Mi lenne a helyes út? Dilemma

Figyelt kérdés

Sziasztok én egy 17 éves lány vagyok nemsokára leteszem a szakmunkás vizsgát úgy volt, hogy még maradok 2 évet érettségizni.

Eddig minden a tervem szerint ment de tegnap kaptam egy állásajánlatot egy jó barátomtól, hogy a vizsgák után menjek vele egy logisztikai céghez dolgozni havi 450000 forintért .

A feltételek: még a nyáron össze kéne költöznöm vele távol az otthonomtól és a szeretteimtől aztmondta hogy választanom kell vagy érettségizek vagy megyek vele a 3 műszakos melóba.

Őszintén csábító ajánlatnak hangzik a pozitív dolgok: a pénz, új emberek megismerése és végre eljuthatnék pár helyre és nem lenne unalmas és szegény az életem.

A negatívumok: úgy érzem, hogy nem állok még készen hogy átlépjek a felnőttek világába a saját korosztályommal akarok lenni nem pedig a nálam sokkal öregebbekkel.

Félek ettől a hírtelen változástól és hogy távol lennék a szeretteimtől.

Az a baj, hogy hiába kérdezgetem a barátaimat kb. mindeggyik csak annyit mond hogy nekem kell eldönteni.

De én ezzel a válasszal nem érek semmit. A szüleim támogatnak mindenben.

Az agyamban ég a kalandvágy ne várjak menjek és fedezzek fel dolgokat és csapjak le a lehetőségre de a kicsit magányos szívem még maradna 2 évet a megszokott kis világban és késöbb kezdjem a munka világát éljem ki a fiatakorom és tervezzem még a jövőmet



2022. máj. 1. 01:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

x9: szerencse hogy nem mentél bele, hiába mondja, ő adja a munkát, lehet a főnököd is lenne, és még nála is laknál, több, mint kiszolgáltatott helyzet. (Részedről nincs szerelmi ügy, valószínűleg részéről sem, testi ügy annál inkább valószínű. Nem költöztet csak úgy magához egy felnőtt férfi egy tinilányt)

Mellesleg szerintem, ha magyar bérről beszélünk, akkor ez 3-4 műszakos munkarend, műszakpótlékokkal együtt számolt bruttó munkabére. Nem lenne egy aranybánya


x8

2022. máj. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!