Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen velem az élet?

Miért ilyen velem az élet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

17 éves, fiatal srác vagyok. Biszexuálisnak érzem magam, de viszont a fiúkhoz jobban húzódom. Milyen az életem? A legkisebb jónak is örülök. Szép napsütéses nap, nevetés, egy tábla csoki hazafelé. Viszont az életem tartogat rosszakat is: A szüleim eléggé kevés fizetést kapnak, de azt kiemelem hogy mindent megkapok amit szeretnék, és nem vagyok nagyravágyó. Ennivaló, fedél a fejem felett megvan amiért roppant hálás vagyok, viszont nem engedhetek meg magamnak azért mindent, ami helyes is viszont vannak hátulütői. Sokkal öregebbnek tippelnek a gondolkodási módom szerint, mindenkivel kedves vagyok, sosem bántok senkit. Viszont nagyon kevés barátom van, kapcsolatom még sosem volt, amit nagyon szeretnék már. Főleg először fiúval szeretném az elsőt, tudjátok mit :) Persze, csak kapcsolatban. Körülöttem, mint tiniként tapasztalom hogy teli van az ország fiatalokkal akik nem raktak le semmit az asztalra, csak flegmák is édesapukájuk a fenekük alá nyomott egy autót, már is a legnépszerűbbek és a többi tinédzser birkaként kezdi követni. Az ilyen srácok sokkal könnyebben ismerkednek egymással, előfordul hogy barátokból lesznek partnerek vagy szeretők. Szóval, ők sokkal könnyebben ismerkednek. Nem tagadom, irigylem az ilyen fiatalokat viszont szeretném hogy egyszer én is megengedhessem magamnak azt az életkörülményt ami nekem jó. Nem hiszem hogy elszállnék magamtól, nem olyan nevelést kaptam. Kitűnő tanuló vagyok, Egyetemet nem engedhetek meg magamnak, ezért is alig várom hogy jó munkám legyen hogy olyan életet teremtsek magamnak, amiben teljesen boldog vagyok az oldalamon egy szerető társsal. Miért van az hogy akinek van pénze, hírnevet, csomó ismerőst, és szinte bármit elérhet? És akinek nincs pénze, és nem küzdi fel magát az csak egy senki marad? Én szeretnék küzdeni, felküzdeni magamat csak nem tudom merre az irány?



2021. dec. 5. 19:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Örülnék ha nem írogatnának privátban 38 éves csávók...
2022. jan. 23. 08:10
 12/26 anonim ***** válasza:
Orulj hogy kapsz kukit ne sirjon a szád
2022. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
De alpári vagy, szemtől-szemben is ekkora lenne a lepcses kis szád?
2022. jan. 23. 09:16
 14/26 anonim ***** válasza:

Csak érettségivel olyan jó munkákra ne számíts

Mehetsz gyárba melózni 3 műszakba

2022. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Még érettségim se lesz. Kedves! Nem fogod fel hogy a napi megélhetés is milyen nehézkes amíg tanulok? Örülj neki, hogy te megteheted/megtehetted, mert olyan jó anyagi körülmények között nőttél fel. Az én apám egy tehetséges szakmunkás volt, amíg dolgozott mindenünk megvolt de leépült a sok munkától, csoda ha életben van. Köszönöm a kedves szavaidat!😡
2022. jan. 23. 11:13
 16/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, a gond az, hogy sajnáltatod magad. Ott kezdeném, hogy a szexualitásodnak mi köze ehhez? Én meleg vagyok na bumm, ettől még az életem többi része ugyanúgy ott van. Persze van hatással másra is de attól hogy szomorkodom nem fog ez megváltozni.


Azt írod, hogy kitünő tanuló vagy, akkor hogy nem jutnál el egyetemre? Vagy hogy nem lesz éretségid? 6 éve mikor én végeztem olyan emberek is mentek egyetemre akik végig szinte 3-masok voltak. Ha jó pontjaid vannak akkor ingyenes az egyetem.

Kollégium 15-ezer, menza 400ft/nap kb. Ha szülőknek nincs semmije akkor szoctámot meg fogod kapni, nem sok de a koli kijön belőle. Arról nem beszélve hogy van egy csomó egyéb szoctám is nem csak a sima egyetemi. Az egyetemisták 50% dolgozik egyetem mellett, kb bármilyen 4 órás munkával keresel több mint 75 ezret(igazából többet de ez kb a minimum) kaja ha menzázol akk nem egy nagy összeg, 10-15k elég ruhára férfiként.

2022. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ha még érettségid se lesz akkor mehetsz az építőiparba vagy kamionosnak napi 13-15 órában
2022. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

#16-os cseréljünk életet, éld az én életenet egy napig.

#17-os olvass vissza.

2022. jan. 23. 12:03
 19/26 A kérdező kommentje:
*életemet
2022. jan. 23. 12:03
 20/26 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező megint csak terelsz és "jaj szegény én" miközben egy csomó lehetőség van előtted.

Lenyomtam 2 diplomát úgy hogy dolgoztam végig, én megküzdöttem azért ahova eljutottam, nem volt egyszerű, te jelenleg nem tudod ezt felmutatni csak keresed azt hogy miért nem.

Ha nem mész utánna a dolognak akkor nem fog ez változni. Éretségi nélkül, szakma nélkül segédmunkás lehetsz vagy gyárba mehetsz soron dolgozni, ezek a lehetőségeid és később ebből még nehezebb lesz kilépni most még van döntési lehetőséged, pár év múlva már nem lesz.

2022. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!