Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen velem az élet?

Miért ilyen velem az élet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

17 éves, fiatal srác vagyok. Biszexuálisnak érzem magam, de viszont a fiúkhoz jobban húzódom. Milyen az életem? A legkisebb jónak is örülök. Szép napsütéses nap, nevetés, egy tábla csoki hazafelé. Viszont az életem tartogat rosszakat is: A szüleim eléggé kevés fizetést kapnak, de azt kiemelem hogy mindent megkapok amit szeretnék, és nem vagyok nagyravágyó. Ennivaló, fedél a fejem felett megvan amiért roppant hálás vagyok, viszont nem engedhetek meg magamnak azért mindent, ami helyes is viszont vannak hátulütői. Sokkal öregebbnek tippelnek a gondolkodási módom szerint, mindenkivel kedves vagyok, sosem bántok senkit. Viszont nagyon kevés barátom van, kapcsolatom még sosem volt, amit nagyon szeretnék már. Főleg először fiúval szeretném az elsőt, tudjátok mit :) Persze, csak kapcsolatban. Körülöttem, mint tiniként tapasztalom hogy teli van az ország fiatalokkal akik nem raktak le semmit az asztalra, csak flegmák is édesapukájuk a fenekük alá nyomott egy autót, már is a legnépszerűbbek és a többi tinédzser birkaként kezdi követni. Az ilyen srácok sokkal könnyebben ismerkednek egymással, előfordul hogy barátokból lesznek partnerek vagy szeretők. Szóval, ők sokkal könnyebben ismerkednek. Nem tagadom, irigylem az ilyen fiatalokat viszont szeretném hogy egyszer én is megengedhessem magamnak azt az életkörülményt ami nekem jó. Nem hiszem hogy elszállnék magamtól, nem olyan nevelést kaptam. Kitűnő tanuló vagyok, Egyetemet nem engedhetek meg magamnak, ezért is alig várom hogy jó munkám legyen hogy olyan életet teremtsek magamnak, amiben teljesen boldog vagyok az oldalamon egy szerető társsal. Miért van az hogy akinek van pénze, hírnevet, csomó ismerőst, és szinte bármit elérhet? És akinek nincs pénze, és nem küzdi fel magát az csak egy senki marad? Én szeretnék küzdeni, felküzdeni magamat csak nem tudom merre az irány?



2021. dec. 5. 19:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Állami támogatott egyetemet sem engedhetsz meg magadnak? Vannak olyan gépészmérnöki képzések, ahol az egyetem mellett leszerződsz egy céggel és ők perkálnak neked nem kis pénzeket. Mármint ha érdekel ez az irány.


Amúgy meg menj el konditerembe, sportolni, járj közösségekbe, szakkörökre és lesznek barátaid.

2021. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem engedhetem meg, minél előbb muszáj kezdenem dolgozni, egyetem mellett nem tudnék sajnos dolgozni, és nem engedhetem hogy 18 éves korom felett a szüleim fizessék a költségeim. Fél év van még az iskolából, és elvégzem a szakot.
2021. dec. 5. 19:28
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

"alá nyomott egy autót, már is a legnépszerűbbek és a többi tinédzser birkaként kezdi követni. Az ilyen srácok sokkal könnyebben ismerkednek egymással, előfordul hogy barátokból lesznek partnerek vagy szeretők. Szóval, ők sokkal könnyebben ismerkednek"


Ezt csak bebeszéled szerintem.

Én mindig is körbe voltam véve barátokkal, haverokkal, úgy hogy sosem vetette fel a családomat a pénz. De mindig volt társaságom. Mikor a régi baráti köröm felbomlott, kb már alakulóba volt egy új, azóta is velük mozgok és együtt rengeteg más embert, társaságot ismerünk, ismerek. Ennek ellenére nekem se volt sose kapcsolatom, se semmi, hiába ismertem sok embert. Nem csak ezen múlik. Pedig egy 10 évvel idősebb vagyok mint te.

2021. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te. Csak én a lányokhoz vonzódom jobban. Nekem is vannak céljaim meg minden, meg én Egyetemre is szeretnék menni, de előtte érettségizni! Ha gondolod beszélgethetünk.:) 17/F.

2021. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
17%

Na, megint egy divathomo, aki azt hiszi, attól érdekes, ha a saját nemével próbálkozik.

Infantilis, későn érő, komplexusos.

Még most fordulj pszichológushoz, hogy kivezessen ebből a divat baromságból, mielőtt tönkretennéd magad.

Tanulj, boldogulj, de degradáld önmagad!

2021. dec. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nem egy ember van körülöttem aki dolgozik egyetem mellett hogy megéljen. Vidéki egyetemeket simán meg tudod engedni magadnak. Bursa+ szociális támogatás 20-30 ezer forint + 4 órás diákmunkáért kapsz olyan 90 ezer forint körül. Szoba bérlése rezsivel pl szegeden olyan 50-60 körül mozog + ha főzöl akkor 30-40 a kaja.


Szerintem kicsit torz a képed a világról mert csak azokat a gazdag embereket látod akik sikeresnek tűnnek.

2021. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
37%
Akkor most mi a bajod? Az hogy még nem ba*szott seggbe senki?
2021. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#7-es magadból indultál ki életem?😰 Rossz lehet.
2022. jan. 22. 21:48
 9/26 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem ilyen életed van, mint neki ombre!:D
2022. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Mert a sok pénz hatalom

Pénz irányitja a világot, nem tudtad?

2022. jan. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!