Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érdekel semmi/senki....

Nem érdekel semmi/senki. Miért/Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Dolgozom, hazajövök, eszek, punnyadok, alszom. Körfogás. Nem akarok menni sehova, nem érdekel szinte semmi, még az emberek sem. Pedig nem volt ez így, de ahogy megy az idő egyre jobban jön elő ez a probléma. Minek menjek akár hova is, ha nem élvezem? Minek legyenek barátaim, ha nem érdekelnek? Az emberekkel is úgy vagyok, hogy amíg fiatalabb voltam, tök okosnak találtam őket. Most meg majdnem mindet hülyének. Tisztelet a kivételnek. Nem tudom elképzelni még ezt így mondjuk 20-30-40 évig, mert 24 éves vagyok.

2019. aug. 26. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Most ezzel mi a baj?
2019. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Valami hasonló van velem is. Mit dolgozol? Szereted a munkád, vagy csak "kényszer"? Ha csak nyűg, akkor jó lenne olyan meló után nézni, ami passzol neked, vagy nem fáraszt le lelkileg, mert ezek a kiégés jelei.


Barátaid vannak? El kéne velük néha menni szórakozni.

2019. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt érzem én is sajanos csak én 21 éves vagyok, szerintem el megyek katonának,esetleg az idegenlégióba jelentkezem, nem vagyok oda a fegyverekért és a harcért sem, de legalább megtanulom a kiképzésen értékelni az életet aminek amúgy semmi értelme,ahogy a szüleim mondanák mindenki saját maga ad értelmet az életének ha ők mondják.
2019. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
kezetfoghatunk mert én is ugyanígy vagyok annyi változással hogy nem dolgozok:""D
2019. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az érdektelenség, kedvtelenség, motiválatlanság, kiábrándultság , "elegem van", "üres"-érzés, szerintem azok depresszióra utalhatnak akár, lehetnek annak tünetei. Meg pl hogy esetleg pl túl unalmasnak,és monotonnak , és értelmetlennek látod a dolgokat. Amikor "most meg majdnem mindet hlyének", na , ott pedig szerintem az lehet,hogy ráuntál, hogy mindenki folyton szerepekbe bújik. Más álarcot vesz fel a főnök előtt, a haverok előtt, családja előtt, stb. Meg hogy pl ez az értelmetlen rohanás, hajnalban 4-5-6-7kor mindenki felkel, hogy elérje a buszt, rohan a melóba, és ott gürizik... Volt valami ilyen szöveg, hogy reggel felkelsz, elindulsz, elmész a munkahelyedre abban a ruhában és abban a kocsiban, amiket azért vettél, hogy dolgozni járj bennük, hogy aztán hazamenj egy olyan házba aludni, amit alig látsz, és ráadásul annak a háznak meg, amit alig látsz, fizeted a törlesztőrészletét, és ezért is dolgozol. :S
2019. aug. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, mondanék neked valami jót, szerintem fogyassz egy kis zabkorpát, úgy is jó, ha csak a tenyeredbe szórsz egy kicsit , és utána onnan a szádba, vagy kenyérre is teheted; rászórsz egy kicsit a kenyeredre, rá kis fahéjat, rá kis kakaót, utána annyi vajat teszel a késedre, amennyi ahhoz kell, hogy szétkenjed az egészet a kenyéren, és akkor megeszed. Nem kell sózni-cukrozni, jó úgy, ahogy van. Tökre tápláló tud lenni. (Fagyott vajjal nem működik, azzal kell egy kicsit várni, míg kiolvad, margarinnal még nem csináltam, de feltételezem, azzal is jó.)
2019. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
*Ja de és szal rágd meg, ha a szádba szórod. Egyébként tényleg nagyon tápláló.
2019. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!