Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért távolságtartó a fiú?

Miért távolságtartó a fiú?

Figyelt kérdés

Munkatársammal tok jol elvoltunk eddig , 30 eves es vagy 6 eve nem volt baratnoje.. mindig akkor allunk egymashoz a legkozelebb ha 2-en vagyunk, a tobbiek elott csak odakoszongetett nekem, odahajolt, masolgatott nekem, stb.. mindenki mar rolunk beszelt mennyire osszeillenek es van, akiket zavar az is ha beszelunk.. azt hittem felos tavaly elhivtam fagyizni azt mondta persze majd utana pont vizsgazott es mondta h majd jovoheten, akkor nyaralt.. azota is igy viselkedett velem, hogy jon kozelit, keres, nezeget, mindig engem nez stb, de vannak napok, mikor nem tudunk beszelni es semmi. 2 hete tavolsagtarto kerdeztem miert nem jon ki azt mondja nem er ra, mindenkivel jol elvan, nem nez ram, csak napi 4x koszon, es ennyi :O 1 hetig most nyaral, es utana kb minden szabija elfogyott. miert viselekdik igy? Mik a tervei?

Az szamit hogy koszoneskor mindig kimondja a nevem, mig masnak sosem? Mit tegyek vagy mi t ne?



2021. júl. 20. 19:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Ilyeneket mondott mar h legjobbkor jottem oda dolgozni, hogy majd megismerem a baratait, hogy majd kapok ajandekot szulinapomra, stb, allamvizsgam elotti reggel is irt, kepeim instran lajkolja, akkor is ha haverokkal nyaral, nem ertem
2021. júl. 20. 19:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert szégyenlős
2021. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!