Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van ebből kiút?

Van ebből kiút?

Figyelt kérdés
Meg gyerekkoromban sokat bantottak csufoltak az altalanos iskolaban rendesen traumakent eltem meg az egészet, jo tanulo voltam vagott az eszem 5.ig aztan kezdtem leszarni romlottak a jegyeim,megelegedtem a 2essel is,es ugyan igy ment vegig a kozepsuli is, nem tudtam baratokat szerezni amik kesobb is tartosak lennenek,es mostanra mqr nincs senkim es semmim. Az a baj introvertalt a szemelyisegem,es meg az onbizalomhianyom is ra tesz,a rossz kulsom miatt nincs önbizalmam. Ahogy elkezdtem dolgozni probaltam magam fejleszteni emberileg,es valamenyire sikerult is, konyebben kommunikálok masokkal, de am csendes voltam mindig es eletkedvtelen, egyszeruen csak egy atlagos eletre vagyok, sok baratra, akivel elmehetek akárhová csak ne unatkozzak. Most a napjaim eleg szarul telnek, felkelek csianalok kavet,eszek,lemegyek a boltba,mosok, takarítok meg ami meg fontos dolog megcsinalom de semmi mást nem csinalok,nincs eletem egyszóval. Ezen szeretnek valtoztatni,de valahogy nem megy,nem tudok. Nem tudok kapcsolatot epiteni senkivel,kilatastalan minden...

#építés #barát #kapcsolat #élet #Kilatastalan elet
2020. jún. 19. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Vegyèl egy kutyát és viseld a gondját és szeresd.
2020. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálj olyan elfoglaltságot találni amit szeretsz, amiből önbizalmat meríthetsz. Ha szórakozni nem jársz akkor menj el önkéntesek valahova, így megismerhetsz embereket.

Mégegy dolog. Nem írtad hogy dolgozol-e. Ha nem akkor keress munkát, mert otthon csak be fogsz golyózni. Ha egyszer már tudtál tudatosan javítani a dolgokon akkor másodszor is fogsz tudni.

Végül ha dolgozol, de elégedetlen vagy a környezeteddel akkor költözz el. Sokszor látom hogy az emberek benne vannak egy környezetben amit utálnak, csak nem mernek változtatni. Ha ez rád nem vonatkozik akkor bocs, csak egy ötlet volt.

2020. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen dolgozok most is, de annyira nincs semmim es nem tudok semmit adni másoknak,foleg egy produktiv napot,baratnomet is inkabb elhagytam,mert ugy ereztem o mar nem fer ebbe bele,nem akarom az en bajaimat raterhelni, lehet hogy rosszul dontottem de ha meg magammal se vagyok tisztaban akkor minek barátnő.....
2020. jún. 20. 19:04
 4/4 Andrs2 válasza:

Találni kell egy hobbit, ott találni fogsz barátokat. Nekem ilyen volt a motorozás. De lehet az horgászat is vagy foci…. Akármi.


(És amúgy olyan mintha engem írtál volna le a bemutatkozásban.)


Annyi külömbséggel, hogy én elkezdtem sportolni és az sokat segített magammal kapcsolatban.

jan. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!