Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan lány/fiú híresség...

Van olyan lány/fiú híresség akiért oda vagytok? 😊

Figyelt kérdés

Elsősorban lányokhoz szólnék ugyanis, állításom szerint minden második lánynak van egy olyan crush-a aki nem magyar, híres és azt se tudja hogy létezel😂 (sajnos) Viszont mindenki tudja, hogy a dolog lehetetlen, de mégis jó érzéssel tölt el.

Én nekem a személy az Tom Holland és elmesélek egy történetet.

Kiskorom óta pókember rajongó vagyok, és amikor kijött a Hazatérés semmi kedvem nem volt megnézni, mert a régi színész nagyon tetszett a filmben, és fel voltam háborodva, hogy megint lecserélik.

Aztán egyszer elvittek moziba a Végtelen háborúra (ez az első Marvel film amit láttamXD) és mivel benne volt így elkerülhetetlen volt, hogy lássam. És akkor így RAAAAWWWR🤩🤩😂. (Btw ezután lettem Marvel fan)

Szóval ha neked is van ilyened+történeted akkor szívesen meghallgatom, mert érdekel!!😘

Köszi ha végigolvastad.



2019. aug. 7. 14:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
18%
Hogy lehettek oda valakiért, akivel az életbe nem fogtok találkozni személyesen?
2019. okt. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Michael Fassbender mostanaban.

Hihetetlenul jokepu es hihetetlenul tehetseges.

Ja es 42n vagyok

2019. okt. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

#21

Fuh ezt nehéz megmagyarázni, de megpróbálom..

Nem tudom hány éves vagy, de ez tényleg tini korra jellemző. Előbb utóbb én is kinövöm szerintem, de addig még nincs más az életemben addig ez egy tök jó dolog.

Meg tudod mi az a rajongás? Pl egy filmet imádsz és meg tudod nézni vagy 100x, azért is rajongsz. Most az nem sokkal másabb hogy egy emberért rajongsz. Azért vagyunk oda érte, ahogy kinéz, ahogy színészkedik énekel és mindent megtennénk hogy találkozhassunk vele, ha még tudjuk is, hogy nem jöhet össze soha.

Pontosan megmagyarázni, hogy miért nem nagyon tudom, de mindenki más-más okot ad a rajongásra, és ez így van jól.

És lehet személyesen nem ismerjük, de a mai világ, a videók, live-ok, stb mind segít abban hogy jobban megismejünk valakit.

2019. okt. 19. 22:12
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb egy éve Cameron Monaghan (leginkább a Gotham-ből Jerome és Jeremiah miatt), és most elkezdhetnék itt nyolcvan oldalas levelekben ömlengeni de elég annyit mondanom szerintem hogy több időt,, töltök" vele mint a családommal és hogy valami elmondhatatlanul imádom😅
2020. okt. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!