Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan lány/fiú híresség...

Van olyan lány/fiú híresség akiért oda vagytok? 😊

Figyelt kérdés

Elsősorban lányokhoz szólnék ugyanis, állításom szerint minden második lánynak van egy olyan crush-a aki nem magyar, híres és azt se tudja hogy létezel😂 (sajnos) Viszont mindenki tudja, hogy a dolog lehetetlen, de mégis jó érzéssel tölt el.

Én nekem a személy az Tom Holland és elmesélek egy történetet.

Kiskorom óta pókember rajongó vagyok, és amikor kijött a Hazatérés semmi kedvem nem volt megnézni, mert a régi színész nagyon tetszett a filmben, és fel voltam háborodva, hogy megint lecserélik.

Aztán egyszer elvittek moziba a Végtelen háborúra (ez az első Marvel film amit láttamXD) és mivel benne volt így elkerülhetetlen volt, hogy lássam. És akkor így RAAAAWWWR🤩🤩😂. (Btw ezután lettem Marvel fan)

Szóval ha neked is van ilyened+történeted akkor szívesen meghallgatom, mert érdekel!!😘

Köszi ha végigolvastad.



2019. aug. 7. 14:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%

# 11: Ezt felesleges volt említened, a megnyilvánulásaid alapján elég egyértelmű, hogy nem szokványos mederben zajlott a pszichoszexuális fejlődésed. Csak tudod, akik kamaszként átmennek a rajongás fázisán, azok többnyire ezt kinövik, és idővel lesz normális társkapcsolatuk.

Neked van ilyened? Nem hinném...

2019. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
20%
#12 Értem. Mivel nem voltam soha egy kifordult, beteges, selejt valaki, akkor tulajdonképpen én vagyok az abnormális. :D De igen, ez a gyakorikerdesek pont húúú, ahol mindenki annyira perfekt...
2019. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%

A Flyleaf és a The Pretty Reckless énekesét egykoron nagyon kedveltem, sokat hallgattam még My Chemical Romance-t, Fall Out Boy-t és ezekhez hasonló zenekarokat. Szintén ehhez kapcsolódik az Alex Turner korszakom, ami szerencsére már véget ért, de régen nagyon imádtam.

Ami nem ilyen rajongás, az nálam is a fentebb említett Tim Burton, viszont sok régi személy is közel áll a szívemhez, Szerb Antal, Robert Capa, André Kertész, és sokan mások.

2019. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#2 Bocsi, hogy zavar, de szerintem így is olvasható

#3 okké😂

#4 köszi a válaszod, viszont a moziba úgymond "muszáj" volt elmennem. De nem volt rossz úgy se.

#7 Így van

#9 Lenne egy tippem ki volt az, de inkább nem mondom. (Bár sokmindenki lehetne)

A többieknek köszönöm hogy írtatok!!!🥰

2019. aug. 7. 16:37
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Ha nagyon akarod/érdekel, tippeld meg pmben.
2019. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
A rajongás tényleg normális tinikorban és nem csak a lányok csinálják. A fiúk is titkon odavannak a haverjuk nővérért, de nyilván sose mondják neki. Ez ilyen, kinövi mindenki. jobb esetben :D
2019. aug. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
Én az 1D-s korszakban meg voltam halva Zayn Malikért. Aztán egy időben Luke Hemmings is nagyon bejött. Most Shawn Mendes a crushom. Igaz nem olyan erősen imádom mint pl Zaynt imádtam annak idején(egyébként Zaynt a mai napig szeretem, ő egy "örök szerelem")
2019. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%

Nekem most Johhny Depp az akiért odavagyok nagyon😍😍

Nagyon imádom, hogy kis különc, bolond, nem érdekli a mások véleménye. Enyhén polgárpukkasztó, de nem olyan megosztó.

Régen már a Karib tenger kalózaiban is nagyon tetszett, aztán ez a rajongás abbamaradt. Majd a legendás állatokban láttam újra és utána már egy csomó filmjét néztem meg😍😍 Imádom mikor találkozik ő és jimmy kimmel.😂😂

És a lánya macskája is annyira édes😍😍😂😂

2019. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Lányok közül pedig Maisie Williams. Ugye a trónok harcából ismerem, előtte láttam egy internetes zaklatásról szóló filmjét is. Annyira szép lány, nagyon kedvelem.😍😍
2019. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
78%

Eminem,


F.

2019. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!