Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit mondhatnék a tanárnak?

Mit mondhatnék a tanárnak?

Figyelt kérdés

Szóval ma körül fognak metélni,de nem tudom mit mondhatnék az osztályfőnökömnek,mivel ugye ez egy kicsit személyesebb téma,ill.ez nem is tartozik rá,de mivel nem leszek egy hetet valamivel meg kéne nagyaráznom,mert amúgy annyira nem rossz a kapcsolatunk,sokat kérdezősködik.

Több tanárral is jó a kapcsolatom eléggé,és tudom,hogy amint vissza megyek suliba,ők is órán meg fogják kérdezni,hogy hol voltam,és úgy az egész osztály előtt elmondani ilyet nem túl kellemes.Bár ezen nincs mit szégyellni,egy nemi betegséget akár sokkal inkább.


Szerintetek mit mondhatnék ?

Gondoltam a lágyéksérvre,mivel ott is ha jól tudom csoszognak az emberek.

Esetleg más ötlet ?


2018. szept. 4. 07:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#11. az orvosi igazolásra nem is biztos, hogy ráírják a kórismét, ha rá is írják, akkor latinul, BNO kóddal, vagy olvashatatlan orvosi irka-firkával. De annyi is szereplhet rajta, hogy nevezett ettől-eddig kezelésem alatt ált, 'aszt cső. Még az orvosi pecsétből sem jönnek rá, milyen orvos volt.
2018. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Na túlestem a műtéten.

Azt írtam osztályfőnökömnek,hogy visszerem volt és azzal kezeltek.Amúgy tényleg van,(here visszér)azzal is lesz majd műtétem,ha ebből felgyógyulok.

Ha meg megkérdezi,hogy hol volt a visszér akkor mondom hogy kényesebb helyen.Szerintem ez így okés.

Köszi mindenkinek a kamu dumákat,meg a segítségeteket ! :)

2018. szept. 4. 12:43
 13/16 A kérdező kommentje:

Amúgy egyáltalán nem értem a te logikádat.Áruld már el,hogy miért jó az neked,hogy ide jössz a kérdésem alá,és mindenféle f@sságot írsz.Ennyire nincs saját életed ? Mire jó ez neked ?

Mert neked még nem volt semmilyen bajod a szerszámoddal mi ?

Hány éves vagy ?

2018. szept. 4. 16:20
 14/16 anonim ***** válasza:

Ahogy korábban írták, vagy orvosi igazolás. Esetleg vírusra, vagy valamire hivatkozhatsz, csak arra figyelj, hogy nehogy "B"-t mondj, miközben a szüleid "A"-t.


A műtétet illetően pedig jobbulást!

2018. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi,ma már nem is fáj,1x-2x még kicsit belenyilalóan érzek fájdalmat,de amúgy semmi.
2018. szept. 5. 13:16
 16/16 A kérdező kommentje:

Már megint te ?

Na figyelj.2 opcióm volt.

Vagy megcsináltatni ezt a műtétet,és utána rendesen tudok majd szeretkezni,minden fájdalom nélkül,meg kellemetlenségek nélkül,vagy nem csináltatom meg,és egyáltalán nem fogok tudni.

Akkor melyik a jobb ?

Nem azért csináltattam meg mert zsidó lennék,vagy egészségügyi okokból,hanem mert fáj,és ez később se lenne máshogy.

Direkt jössz ide beszólogatni ?

Nem is ismersz,azt se tudod miért kellett ez a műtét,de azért ide jössz belebeszélni.

Arra még mindíg nem válaszoltál,hogy hány éves vagy.Bár az iq szintedről már kiderült,hogy nem túl magas

2018. szept. 6. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!