Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit mondhatnék a tanárnak?

Mit mondhatnék a tanárnak?

Figyelt kérdés

Szóval ma körül fognak metélni,de nem tudom mit mondhatnék az osztályfőnökömnek,mivel ugye ez egy kicsit személyesebb téma,ill.ez nem is tartozik rá,de mivel nem leszek egy hetet valamivel meg kéne nagyaráznom,mert amúgy annyira nem rossz a kapcsolatunk,sokat kérdezősködik.

Több tanárral is jó a kapcsolatom eléggé,és tudom,hogy amint vissza megyek suliba,ők is órán meg fogják kérdezni,hogy hol voltam,és úgy az egész osztály előtt elmondani ilyet nem túl kellemes.Bár ezen nincs mit szégyellni,egy nemi betegséget akár sokkal inkább.


Szerintetek mit mondhatnék ?

Gondoltam a lágyéksérvre,mivel ott is ha jól tudom csoszognak az emberek.

Esetleg más ötlet ?


2018. szept. 4. 07:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Értem a humort,és zseretem is,de most nem azért írtam ki a kérdést,hogy nevethessek
2018. szept. 4. 07:49
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mondj, hogy lesz egy egyszerű orvosi beavatkozásod, de nem betegség miatt (?), a többi meg nem rájuk tartozik.

Vagy még esetleg annyit kitalálhatsz, bár ez hazugság, hogy cisztát távolítanak el a bőröd alól. :)

2018. szept. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Beteg voltàl. Pont. Nincs joga faggatni, főleg mindenki előtt.
2018. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 nemaRendőrség ***** válasza:
34%

Ha nem találsz ki valamit akkor sokkal rosszabbul jársz, mert kitalálnak a többiek.


Mandulagyulladás, bárányhimlő stb

2018. szept. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Normális osztályba járok viszonylag,és nem általános iskolás vagyok,szóval ilyen,hogy kinevetnek meg a többi nem fog előfordulni.

Gondoltam ilyen egyszerűre én is,hogy csak sima hasmenésem volt vagy hasonló,de nem is tudom.Valami mozgásszervi problémát kéne kitaláni.Most gondoltam olyanra,hogy idegbecsípődés volt a derekamnál,de az meg nem gyanús,hogy 1 hét alatt elmúlik ?

Az a baj,hogy nem értek ezekhez a dolgokhoz,és nem akarok olyat kitalálni,amiről ha kérdeznek,akkor mem tudok válaszolni.

Szóval most azt mondom,hogy gericemnél idegbecsípődés volt,akkor most ha arra tenne fel kérdéseket,hogy és mit mondott az orvos,meg a többi kérdésre nem tudnék válaszolni.

2018. szept. 4. 08:21
 6/16 A kérdező kommentje:
Mi a bajod utolsó ? 😂
2018. szept. 4. 08:40
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem tisztazd vele negyszemkozt, es kerd meg, h mivel neked ez kinos tema, maradjon kozted es kozte. szerintem megerto lesz es mivel tisztaztad, h neked ez kinos, maris nem lesz annyira az. raadasul felnott, ne hidd, h barmennyire is maskent fogja kezelni, montha azt mondanad, h becsipodott a derekad. az osztalytarsaidnak meg siman mondhatod azt is, h ez egy kicsit szemelyes, es ennyi. vagy kitalalhatod, ha meg kitalalsz egy betegseget nekik, akkor nezz utana webbetegen legalabb. de az osztalyfonoknek tenyleg nem hazudnek, helyen tudja kezelni az ilyeneket egy felnott.
2018. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Szerintem amikor nem mentél el suluba hívja fel anyukád vagy valakid hogy beteg vagy és elkaptál egy vírust,legközelebb egy hét múlva mész.

Ezen nagyon nem tud mit kérdezgetni.

2018. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
A végén majd kapsz egy orvosi igazolást a hiányzásról, mert a szüleid egy hetet nem tudnak leigazolni. Azt kellene mondani, ami ezen az orvosi igazoláson szerepelni fog. Ne kamuzz előtte bárányhimlőről, ha az orvosi igazoláson nem az fog szerepelni!
2018. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Megmondod, hogy egészségügyi okok miatt nem voltál. Ha rákérdez akkor meg annyit mondasz, hogy nem szeretnél róla beszélni.
2018. szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!