Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van értelme bemenni 5. órára?

Van értelme bemenni 5. órára?

Figyelt kérdés

Tehát nagyon elaludtam és nincs már se vonatom se buszom suliba csak ami az 5. órára ér be. Van úgy értelme hogy lekéstem 4 órát és 3-ra még bemegyek?

17/L


2018. márc. 28. 09:05
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
89%

Hagyd már magad Tarkin, annyira dolgozol, meg négy órákat aludsz ugye, hogy egy teljes órája cseszteted a kérdezőt. :D Miért nem alszol helyette?

Ékes példája vagy a kommunizmusban nevelkedett embereknek. (Meg a mostani kettes is.)

Le sem tagadhatnátok... :D

2018. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
88%

+báró von tarkedli

Ponthogy a te fajtád miatt tart ott az ország,ahol.Te is egy képmutató ripacskodó köcsög vagy.Eredj vissza a szalaghoz dolgozni,ne itt tunyáskodj,te barlangi proli.

2018. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
0%
31: Elüldözted :(
2018. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
79%
Tarkin húzzál akkor Japánba és nyalogasd random emberek szemgolyóit, ne itt rontsd a levegőt, szevasz!
2018. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Jézusom nem hittem hogy ez a kérdés ekkora vitát robbant ki. Bejöttem, ebédszünetem van még lesz egy órám de délutánig bent kell maradnom előadáson szóval volt miért bejönni meg amúgy is dolgozatom volt és letudtam legalább szóval jobb így. Nem írtak be hiányzónak egyik órán se. Ja és köszi a válaszokat de hagyjuk szerintem abba a vitát :D
2018. márc. 28. 13:27
 36/44 anonim ***** válasza:
0%

"Bejöttem, ebédszünetem van még lesz egy órám de délutánig bent kell maradnom előadáson szóval volt miért bejönni "


Tehát igazunk volt? Kisasszony, az ilyen hozzállás még fog gondokat okozni! És most jön a nagy kérdés; Vajon ennek a gyermeknek hol vannak ilyenkor a szülei????, Neveld meg magad, ha már édesapád nem képes rá! Nálunk annak idején, mehettem kukoricára térdepelni, még 25 évesen is, ha csak félre állt a szemem! 56/N

2018. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a mai fiatalok! ... Innen üzennék Orbán úrnak; Kidobott pénz volt, amit az oktatásra költött! Inkább segítené a nyugdíjasokat!! 56/N
2018. márc. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
75%
Az 56 éves ripacskodó asszonynak üzenem,attól, hogy osztja a kevéske eszét és hegyi beszédet tart, sokkal inkább foglalkozzon a protézisévél és a 10.000 forintos Erzsébet-utalványával, Önnek itt már nincs semmi keresnivalója! Tisztességes segélyvállalóként nem pofáznék a munka fontosságáról, nyugodtan olvasgassa csak maga a Szent Könyvét, mormolja magának, hogy Ön igenis sokat tett le az asztalra és álmodozzon tovább a jobb élet reményére. Hisztihiszti, tán magának, még anno 1800-ban nem akadt olyan pillanata, hogy már nagyon belefáradt az iskola hatalmas terhébe és jól esett volna egy kis pihenő? Vagy talán Ön volt az egyik legnagyobb iskolakerülő? Az is megeshet! :) Na ugye, nem érdemes prédikálni és pofázni, mert az Ön jövője is a mi kezünkben van, ergo, ha Ön már egy pelenkás,járóbotos csotrogány lesz, tiszta lelkiismerettel dobhatjuk be egy idősek otthonába. Jól hangzik, nemde? :) Ezt a "Nálunk annak idején" szöveget hagyjuk, azóta eltelt egy halom idő, teljesen más a világszemlélet és ha ezt Ön nem képes felfogni és csak az orráig bír látni, akkor csak sajnálni tudom, maga egy tipikus, be
2018. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
75%
Akkor csak sajnálni tudom, maga egy tipikus befásult, kiégett, gyűlölet és észosztásra specializálódott nénike, aki a saját frusztráltságát az interneten akarja kiélni. A politikának semmi köze ahhoz,hogy ez a nyomorult lány elaludt az iskolából, ezért is fölösleges idekeverni ezt. Egyénként, pont van egy szabad hely a kórház elfekvő osztályán, szeretettel várják magát oda!
2018. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
0%

#41:


Szemtelen huligán! Mindjárt benyomom a szádba a partvisnak a nyelét azt leélvezhetsz!

2018. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!