Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez csak szerintem bunkóság...

Ez csak szerintem bunkóság egy tanártól?

Figyelt kérdés

Nemrég a matektanárunk íratott velünk egy dolgozatot.Mindenkié rosszul sikerült,még a legjobb tanulóké is rossz lett.Egy órán 2 példát vettünk olyan feladatból,ráadásul még a tankkönyvben sincs példa(1-et találtam,de az csak hasonlít).A másik feladat meg egy nagyon régi feladat volt.Szinte év elején vettük és akkor sem értette senki azt a feladatot.Erre a tanár bemondta,hogy de azt már vettük.Az egész osztály azóta is fel van háborodva emiatt.Még a szülők is húzták a szájukat,de senki nem mondott semmit a tanárnak,mert utána még neki áll följebb.Ráadásul felvételi után íratta meg velünk !Amint iskolába mentünk,azonnal elénk rakta.

Ez csak szerintem(szerintük)bunkóság egy tanártól ?Ti mit szólnátok,ha veletek is megcsinálnák ugyanezt ?



2017. febr. 2. 16:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ezzel nekünk az a problémánk,hogy egy egész órán 2 db ,ismétlem 2 db példát vettünk és a lecke és teljesen más volt.A tankönyvben,munkafüzetben nincs ilyen feladat,így nem tudtunk gyakorolni rendesen.Neten kerestem hasonló feladatokat,és igyekeztem rá gyakorolni(a többiek is),de alig találtam.Ráadásul annak a feladattípusnak a nevét sem tudjuk,így meg elég nehéz feladatot találni.De az hogy összesen 2 példát csináltat meg,utána meg irat belőle dogát,az bunkóság.Alapból rosszul magyaráz.Még most jött ki egyetemről és úgy tanít ahogy ott.Gyorsan elhadarja és elvárja hogy megértsük.
2017. febr. 3. 14:48
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem gyakori-ra kéne feljárni panaszkodni, hanem jelezni neki a problémátokat. Ha most jött ki az egyetemről akkor szüksége van visszajelzésre, persze normális hangnemben, normálisan elmondva... Nem pedig hisztizni rajta.
2017. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Tedd fel ide légyszíves, hogy milyen volt az a feladat. Lehet tudunk segíteni!
2017. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Tom Benko ***** válasza:
100%
Azt azért én kétlem, hogy a házinak semmi köze nem volt a megoldott feladatokhoz. Másrészt nehéz úgy tanítani, hogy semmi visszajelzés nincsen a tanár felé.
2017. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!