Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet valaki olyan...

Hogy lehet valaki olyan sötét, hogy elmúlt 18, még általánosba jár és büszke is rá?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársam mellét döngetve büszkén ordítja bele a világba naponta 10x (anélkül hogy bárki kérdezné): én már nagykorú vagyok! Ezt az orra alá dörgöli a tanároknak, osztálytársaknak, de még akár egy vadidegennek is. Nagykorú és általános 7. osztályos!!!

És még büszke is rá az állatja, hogy ki tudja hányadszorra járta ki az 5. 6. osztályt, és 7-es se most először.

Ahelyett hogy hallgatna mélyen és kussolna. Mondjuk igaz már ránézésre se illik a társulatba, lazán kinéz 20-nak. Általános 7.!


Hogy lehet valaki ekkora retek sötét állat?

Azt már meg se kérdezem, hogy az iskola vezetése miért hagy egy nagykorút 13 éves diákok között általános 7. osztályban.


2015. szept. 15. 12:12
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt már meg se kérdezem,


Azért nem kérdezem, mert láttam már a kis családot becsődülni az iskolába mikor felröppent a hír, hogy kirúgják a fiacskájukat. Hát másnap már huszan álltak az épület előtt és kulturált hangnemben ordibáltak be a tanáriba hogy mi fog történni ha tényleg rúgják.

Hát ha igazgató lennék én se rúgnám ki az fix. Lehet nem érnék már haza élve.

2015. szept. 15. 12:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem beteg lehet, csak gondolom nem foglalkozik vele senki, se a családja, se az iskolában.

Mondjuk valóban nem ott van a helye. Nem is tudtam, hogy ezt így lehet. Hiszen már nem is tanköteles.

Azt hittem, hogy ilyen helyzetben csak estin végezheti el.

2015. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gondolom cigány az illető...na úgy! nem általánosítani akarok, de átlagban náluk sokkal több az ilyen sötét ostoba mint a normális emberek között...valószínűleg a beltenyészet is, mivel gondolom valamelyik bátyja az apja is egyben...


22F

2015. szept. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez csak rosszindulatú feltételezés...

...mert lehet, hogy inkább a nővére az anyja:D

2015. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na szóval a tankötelezettségre visszatérve az 16 éves korig tart de ez nem jelenti azt hogy az iskolának utána ki kell rúgnia hanem kirúghatja - ha akarja.

De járhat iskolába. Nem tilos. MInt ahogy a végzős középiskolások is mind túlvannak a 16 éven mind 18 év felé jár-ők se tankötelezettek mégis járnak.


És meddig mehet ez így? Hát állítólag a jogszabályban 23 év van addig lehet nappalis, de ha van vmi tanulási nehézsége (és ez csak papír kérdése ...) akkor akár 25-ig is kitolható.

Nappali tagozaton és nem iskolatípus szeirnt-vagyis akár 25 éves korig is tartható nappalis ált iskolásként.

Az más kérdés hogy azt gondolná az ember nincs olyan épelméjű iskola ami ezt bevállalja-aztán itt van, dehogy nincs.

2015. szept. 15. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem büszke erre, épp ellenkezőleg. Kínos neki is, gáz, de ha magának is bevallaná hogy ő egy bukott sötét idióta akkor azzal sokkal rosszabb helyzetben lenne. Nem tudja kezelni a helyzetét, az ilyennek szüksége lenne segítségre, pszichológusra vagy valakire aki megérti. Persze sajnos senki nem kötelezi rá, hogy orvoshoz menjen, és szimpatikus sem lesz senkinek ezzel a viselkedéssel, szóval tök esélytelen az életben.
2015. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!