Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Műtöttek és nem moshattam...

Műtöttek és nem moshattam hajat 2 hétig. Ma telt le és hajat mostam de az elmúlt 2 hetbe vegig fel volt fogva a hajam nem nagyon nyulhattam hozzá még fésülködni se. Elkezdett hullanj. Miért hullik?

Figyelt kérdés
Ma ahogy letelt a 2 hét hajat mostam és a hajam elkezdett csomókba hullani. Nagyon megijedtem. Hajmosáskor vette észre de még utana is hullott. Mit csinaljak?

#haj #baj #hajhullás #félelem #vekonyszallu haj
2015. júl. 28. 03:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Az a két heti adag, ami nem pottyant ki, most egyben kijött.

2015. júl. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem is normális, de használj regeneráló sampont és balzsamot, na meg A vitamin ha nagyon tenni akarsz valamit. :)
2015. júl. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Amúgy is mindig hullik mindenki haja, ez természetes. Mivel két hétig csak össze volt fogva, nem jött ki belőle az sem, aki kihullott, hanem most esik ki minden, egyszerre.
2015. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi 100 hajszál elvesztése természetes. Most ezt szorozd be 14, mivel semmit se csináltál a hajaddal. Ne csodálkozz ezen, hogy most nagy csomókban jön ki. Ez egy természetes folyamat, hogy hullik az ember haja.
2015. júl. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Túlzott zsírosodás esetén a faggyúmirigy váladéka, a faggyú, a hajszál mellé a szőrtüszőbe kerülve kenőanyagként szolgál, így a haj a fejbőrből könnyebben, idő előtt kihullhat, felgyorsítva ezzel a hajhullást."


Egyébként én is azt tapasztalom, ha hagyom túlzsírosodni a hajam, a mosáskor sokkal több hullik ki. Ördögi kör. Ne mossam gyakran, hogy ne zsírosodjon annyira, de ne hagyjam zsírosodni, mert egyrészt ronda, másrészt jobban hullik.

2015. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Fésüld gyakrabban! Így mechanikusan távolítod el a hajtövekről a zsírt.

2015. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Akkor meg a haja lesz zsíros és hajat kell mosni :D
2015. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!