Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek is menjek próbára?...

Szerintetek is menjek próbára? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szombaton sajnos nem tudtam menni utolsó pillanatban szóltam. Holnap is lesz próba, pénteken fellépés. Anya azt mondta lehet nem mehetek mert hétvégén sem voltam inkább kérdezzem meg a tanárt de én nem szeretném ilyen h.lyeséggel "zaklatni". Szerintetek is menjek? Ti mit tennétek? Anya még azon is kiakadt hogy miért nem hívtak telefonon, szerintem nem fognak 50 gyereknek telefonálgatni.
2015. máj. 13. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj és kérj elnézést hogy hétvégén nem mentél.
2015. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, menjél.

De ez milyen próba egyébként?

Majd a tanár eldönti, hogy elég-e ez az egy próba neked.

2015. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha pénteken fellépés lesz, menj.
2015. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Már bocsánatot kértem a tanártól. Mivel már 2 hete előadtuk csak gyakorolni kell. Zenei próba

2015. máj. 13. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod a számot akkor most nem azon az egy próbán fog múlni. Menj el, kérj elnézést és menj el fellépni is.
2015. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!